Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munka münchenben?

Munka münchenben?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, most erettsegiztem, és mivel német állampolgár is vagyok, szeretnék kimenni münchenbe dolgozni. Az lenne a kérdésem hogy van e münchenben diák szövetkezet, hasonlóan mint itt budapesten? Esetleg tudtok bármilyen jó állást kint munchenben? Esetleg tanácsok? koszonom

2017. aug. 24. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Most akkor tanulni akarsz vagy dolgozni? Diákszövetkezet a diákoknak van, nem?
2017. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
A magyarban a városokat nagy kezdőbetűvel írjuk.
2017. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélsz németül? Mert az állampolgárságot a hajadba kenheted.
2017. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy nem lehet ezen az oldalon rendes válaszokat kapni mert mindenki kötekszik -.- Igen b.meg tudok németül és azt is tudom hogy nagy betűvel irják a "Münchent". És nem, nem tanulni megyek, de a 2017-es évre van érvényes diákigazolványom, így hát a legjobb ötletem az volt hogy keresek egy k.va diákszövetséget, de amekkora elettelen nyomorékok vagytok, csak a hibát és a rést keresitek a kérdésekben.
2017. aug. 25. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
A fenét, csak nem értjük, miért Magyarországon keresel német munkát vagy diákszövetkezetet. Ennyi erővel Afganisztánban is próbálkozhatnál vele, vagy Zimbabwében.
2017. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért kell rögtön ilyen szavakat használni. Minden válaszban normális hangnemben reagáltak a kérdésedre. Nem kötekedés, hanem plusz információt kértek a válaszolók, mert nem írtál le mindent, ami a válaszadáshoz szükséges. A városneveket pedig tényleg nagy kezdőbetűvel írjuk, amit ha tudnál, biztosan úgy is írtad volna, szóval elég nehéz elhinni, hogy tudtad. Na mindegy. Ezen se kéne fennakadnod, mert ezt is normálisan írták le neked. Te vagy az, aki rögtön minősíthetetlen szavakkal kezd dobálózni.
2017. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!