Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy pánik, szorongásos betegnek?

Figyelt kérdés
22éves fiatal lány vagyok, elado szakmám van,viszont sajnos nem tudok benne dolgozni mert szorongasos rosszulletek jonnek ram,pedig nagyon szeretem a ruhazati uzleteket vagyam is ott dolgozni de sajnos nem tudtam elhelyezkedni a betegseg miatt (amirol egyebkent nem mindenki tud) 2,5eve dolgozok egy gyarban, kisebb nagyobb hullamokban tornek ram a rosszulletek,amikrol senkinek nem beszelek,bar nagyon nehez kibirni egy egy szorongasos rohamot..erzem nem sokaig birom..milyen munkat ajanlanatok nekem? Kitol lehet segitseget kerni ilyen teren? :( egyebkent gyogyszert nem szedek es sose szedtem.

2017. aug. 23. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kérj segítséget a problémád megoldásában. Nem csak gyógyszeres kezelés létezik.

És utána nyugodtan dolgozhatsz a szakmádban is.

Egy barátnőnél voltak ilyen rosszullétek. Ő járt orvoshoz. El is múlt neki idővel. És nem is tért vissza nála a probléma. Kb. fél évig járt orvoshoz.

2017. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen orvostol? Pszihologusta gondolsz?
2017. aug. 23. 12:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyan tudnad jellemezni ezeket a szorongasos rohamokat? Hogyan viselkedsz olyankor?
2017. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van amikor pl hangosan hallom a beszelgeteseket gyari zorgeseket es mintha gonoszabban ereznem mintha egyedul lennek senki nem szeretne..mintha jelentektelen lennek ott.. vagy egyszeruen nem birom ha neznek kapkodok elrontom a munkat felek h latszik rajtam a szorongas, stb es van amikor szapora szivveres,kez vegtag fajdalmak szedules hanyinger remeges,sirni akaras.. rossz kozerzet fulladas menekules erzet
2017. aug. 23. 12:31
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Először háziorvoshoz ment. Csináltak néhány rutinvizsgálatot, hogy minden rendben van-e. Utána pszichológushoz járt.
2017. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy gyar stresszesebb, mint egy ruhazati uzlet, tehat siman eltudnal helyezkedni a szakmadban. A neten rengeteg tipp van a szorongas ellen, erdemes lenne olvasgatnod belole, aztan nemi kiserletezessel rabukkanal a neked megfelelore. Ha a helyhet nem javul erdemes szakember segitseget kerni.
2017. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*helyzet
2017. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
49%
Szia, bármilyen munkát végzel úgy is nagyon rossz lesz. Az egyik barátnőm pont most kezelteti magát. Napi szinten beszélünk, tudom mit érzel. A tüneteket nem veszik észre rajtad, azt csak te érzed. Egyedül szinte lehetetlen kilábalni belőle, DE! Segítséggel lehetséges. Az én javaslatom az hogy még ma programaltasd magad egy pszihiaterhez hogy gyógyszeres kezelést írjon, és egy pszichológushoz hogy segítsen megváltozotatni a gondolkodásod. Van kiút! Nem kell így élned! Nagyon rossz érzés és betegség. Ha van még kérdésed írj bátran!
2017. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is évek óta küzdök szorongásos betegséggel, mondjuk szerencsére pánik az nincs, de állandó szorongás az van meg depresszió is... és most fogok szakemberhez fordulni, mert érzem, hogy ezt egyedül nem lehet feldolgozni.
2017. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
én ajánlanám a virágkötészetet, kertész szakmákat, vagy pl ami állatokkal kapcsolatos, állattelep, kutyakozmetikus
2017. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!