Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Étteremben fiatal huszon...

Étteremben fiatal huszon egynéhány éves pincérek ők diákmunkások lehetnek?

Figyelt kérdés
Miből lehet ezt látni hogy diákmunkás vagy már rendes, állandó állásban levő pincér?
2017. aug. 25. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

20+-os? én 20 évesen kezdtem főállásban dolgozni

persze van aki ilyenkor még egyetemet meg fősulit végez

sokan már ilyenkor elhelyezkednek ebben a szakmában, több ilyet is ismerek


24F

2017. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként legfőképpen a Balatonparton levő ilyen kisebb éttermekre gondoltam amik a sétányokon vannak mondjuk
2017. aug. 25. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kívülállóként nem nagyon lehet megállapítani. Sokan dolgoznak teljes állásban is ilyen helyeken (főleg, ha helyiek, ilyen helyeken, ha nem vállalkozó az ember, ilyen állásokért kb. ölre is tudnak egymással menni), de vannak diákmunkások is (egyik ismerősöm dolgozott ott úgy). Igazából egy kezdő pincér és egy diákmunkás között ember legyen a talpán, aki különbséget tud tenni. Ha egy pincér nagyon profinak tűnik, az tuti, hogy nem diák (nem sértésből, én is voltam diák és diákmunkás is :D). Egy huszonpáréves meg lehet már több éve tapasztalt is, ha rögtön iskola után már beáll dolgozni.
2017. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 eves vagyok es foallasban vagyok pincer. Szakmaval!! Lassan meg lesz az erettsegim is.
2017. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!