Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 21 év munkaviszony után a...

21 év munkaviszony után a főnöknek nem illenék megköszönni a távozó beosztottja munkáját? Jó dolgozónak kellett lennie ha 21 évig megtartották nem?

Figyelt kérdés

Kis hazai céget képzelejetek el, tizenpár max 20 dolgozóval. A cég vezetője kezdetek óta ugyanaz a krapek. A távozó kollega 1996 óta (!!!!!) dolgozott itt.

Milyen munkát végzett miőségében? Hát erre annyit tudok mondani hogy csak kifogástalan munkát végezhetett, ha 21 évig megtartották. Ugyan én nem tudhatom mit csinált 10-15 stb éve mert még itt se voltam, de olyan szar munkát nem csinálhatott, mert nem küldték el.

De az idők változnak, kollega felmondott.

A többi kollega rendezett neki egy kis búcsúünnepséget virág stb. Ahogy azt illik.

A főnök ott se volt. Épp aznap „nagy hirtelen“ korábban kellett elmennie. Annyit se mondott hogy fapapucs a 21 éve ott dolgozó emberének.

A kilépőpapírokat stb meg nem ő intézi így a távozó a főnökkel nem is találkozik többet. Sokat persze nem veszít (sőt.... örül hogy többet nem is látja-én is de örülnék neki ha többet látnom se kéne!!!), de akkor is emberek vagyunk (már aki....).


Szóval hogy nincs valakiben annyi gerinc hogy egy évtizedek óta vele együtt dolgozónak távozáskor annyit mondjon hogy fapapucs???

Meg aztán letörne a keze csődbe menne talán, ha (lévén hölgy volt a távozó) egy csokor virágot vett volna neki?


Persze ezzel az egésszel csak magáról állít ki bizonyítványt....

de akkor is ember az ilyen?


2017. aug. 26. 12:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Ebből élt 21 évig"


És azt te honnan tudod? Én se csak ebből élek van mellékesem és az néha több mint a "főállásom".


És nem mondta senki hogy szar volt (van) itt dolgozni cska azt hogy a főnök egy vén ostoba dilettáns alkoholista gyökér.

Ha itt dolgoznál nem szállnál vitába mert az.

ez nem szidás. Vén is alkesz is ostoba is gyökérbunkó is .

ezek tények.

2017. aug. 27. 12:45
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy ilyen a főnök, akkor minek vártál tőle könnyes búcsút??
2017. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na végre 1 normális vezető ha meg nek kedveled a helyet menj el onnan.Nem nehéz munkát találni .
2017. aug. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát ha azt tekintjük normálisnak hogy seggrészegre issza magát a munkahelyén és szarrá égeti magát ahogy részegen esik kel akkor... akkor normális.
2017. aug. 28. 07:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Tőlem sem köszönt el a főnök. Értem én, hogy a szabadságát nem én határozom meg, de azért telefonon felhívhatott volna. 😐
2017. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sose bánd magáról állít ki bizonyítványt nem rólad....


persze az ilyen főnökök már régesrég kiállították magukról azt a bizonyítványt.... aki nap mint nap egy állat annál már ez nem oszt nem szoroz

2017. aug. 30. 21:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Tudom, de azért bánt, majd reménykedem, hogy hónapok-évek múlva másképp vélekedik rólam. Van 1-2 kárörvendő kolléga, de szerencsére a nagy többség jóindulatú.
2017. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!