Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki végzi a munkámat ha én...

Ki végzi a munkámat ha én távozok kire hagyom a munkakört-ez miért is kéne engem érdekeljen?

Figyelt kérdés

Felmondtam a munkahelyen már csak a felmondási időt töltöm. ÉS a főnök számonkérően szinte támadóan fenyegetően szegezi nekem a kérdéseket már vagy századjára.

Hogy ki fogja átvenni a munkámat, kire hagyom a munkaörömet, ki fogja ezt csinálni.

Én meg nem értem vagy ő a hülye de nagyon vagy én.

Hát hol a gyászba érdekel engem ki fogja átvenni a munkaköröm? Az ő dolga ő a főnök oldja meg.

Talál valakit nem talál ő dolga ő baja.

Mit érdekel ez engem???

Mi közöm hozzá???


Most akkor vagy ő a hülye de nagyon hogy ilyeneket kérdez vay mi van?

Hát mit érdekel egy felmondását töltő távozó embert hogy ki ül le a székére? Leszarom!!!

Oldja meg, nem?


Neki is megmondtam húzta a száját de nem szólt vissza.


2017. aug. 27. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát milyen munkát végeztél? Mármint mi volt a feladatod, munkaköröd?
2017. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hán mit gondósz te magadró, te jobbágy, hogy csak úgy elárulod az Uradat???!!!
2017. aug. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A vezetőség feladata, hogy gondoskodjon utánpótlásról, vagy kijelöljön egy már meglévő kollégát a feladataid átvételére. Ha ez a kilépésedig nem történik meg, akkor ők tehetnek róla. Te nem mehetsz oda xy-hoz, hogy "figyelj, mától te fogod ezt csinálni helyettem", mert a munka szétosztása a főnökség feladata, te nem oszthatsz munkát munkatársaknak.

Ha nem gondolkoztak időben, hogy mi lesz, ha esetleg kilép valaki a cégtől, és hogy fogjuk pótolni, az az ő bajuk. Majd találnak valakit helyetted, de a felmondási idő az felmondási idő, ha letelt, neked megszűnik a munkaviszonyod, a később jövő újat meg más is be tud tanítani, oldják meg. :)

2017. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajaja, ezt már én is megkaptam decemberben az ex-főnökömtől, hogy addig maradnom kell, amíg nem lesz más a helyemre. :D

Azért is volt vicc, mert már szóltam neki egy hónappal előtte, december 2-án, hogy el akarom húzni a belem és azóta keresett embert, de egyszerűen senki nem akart jelentkezni neki.


Kérdezem tőle, mégis meddig akar ott tartani? Már eddig is azért maradtam, mert rendes gyerek vagyok és nem akarom csak úgy xarban hagyni. De szilveszterkor leléptem a rákba, mert már elegem volt. Aztán jött egy időszak, hogy február végéig neki kellett dolgozni és akkor talált valakit, de most hallom, hogy már az is le akar lépni tőle. :D:D

2017. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az ő feladata gondoskodni az utánpótlásról, a felmondási idővel megadtad neki a lehetőséget a pályáztatásra... 😉 Nálunk is ment a bűnbakkeresés, de sorry, én időben szóltam. 😂
2017. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyre nehezen találnak embert mert munkaerőhiány van az országban, és a főnököd is biztos ezért tépi a haját.

Neked közöd nincs ahhoz mi lesz a továbbiakban, minden jogod megvan leszámolni, a főnököd meg oldja meg.

2017. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a dolgod. A vezetőségé, hogy amint kell ember (tehát már mikor bejelented) keressen embert a helyedre.


Újabb példa a főnök vs vezető szembenállásra. A főnök a saját érdekét nézi csak a vezető együtt dolgozik a csapattal.

2017. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjad meg neki balta arccal, hogy az végzi a munkámat majd, akit felveszel a helyemre, ideje a cseszegetésem helyett új munkaerőt keresned.
2017. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát azt már megmondtam neki így ahogy leírom hogy magasból szarok rá ki fogja végezni ő a főnbök majd megoldja ezért van a helyén....

nagyon húzta a száját de nem szólt vissza.

2017. aug. 27. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Húzza akkor, kit érdekel :D Az ő problémája, nyilván nem véletlen mondtál fel. Nem kell vele foglalkozni.
2017. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!