Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elvállalnátok ezt a munkát?

Ti elvállalnátok ezt a munkát?

Figyelt kérdés

Páromról van szó. Mindig is itthonról dolgozott. Heti 4 napot piacozot. 4 óra/nap.

Most kapott egy lehetőséget. Én kezdek a nem felé hajlani, ő nem tudja de mondtam nekem mindegy hogy dönt ő munkája:

Szóval:

-H-P 14-22-ig. Munkaidő sosem változik

-Mivel nincs kocsink és a másik városban van a munka igy autóval viszik-hozzák. 12:30-ra jönnek érte és 23:30-ra hozzák.

-15-én van fizetés

-A fizetés változó a munka mennyiségétől, minőségétől függ. Havi nettó 197 ezer és 330 ezer között van. Most a havi bevétele nettó 200-250 ezer.

-Nincs nyári leállás. A főnök dönti el mikor enged el szabira és mikor nem (orvoshoz természetesen elenged). 2 ünnep között (Karácsony Szilveszter) nem kell dolgozni. Semmi plusz nincs pl. utalvány, Karácsonyra plusz pénz, gyerekeseknek beiskolázási stb.

-A szerződés változó mennyi időre hosszabítják meg. Ha a főnök úgy dönt hogy mégsem hosszabbit szerződést, párom utána ugyanúgy tud itthon dolgozni szóval azzal nem lenne probléma.

Ti bevállalnátok? Szept.5-ig gondolkozhat.


2017. aug. 27. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem... 3 óra egy nap csak az utazás....
2017. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!