Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti elvállalnátok a takarítói...

Ti elvállalnátok a takarítói munkát ha nem lenne más jelenleg?

Figyelt kérdés

Már 7 hónapja itthon vagyok és most lehet összejönne egy takarítói munka itt a közeli iskolában ahol élek.

A munkaidő 11-től este 7-ig tartana.

Mivel nem a suli venne fel hanem az Önkormányzat így közfoglalkoztatottként tudnának felvenni és így 52 ezret kapnék havonta.

Ideiglenes lenne nem ez az álmom,hogy évekig ebben dolgozzam.

Megéri így elvállalni?


25/L


2016. nov. 18. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kellene a munka, elvállanám, de közben folyamatosan keresnék mást.
2016. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

NEM!

Nem szabad egy szint alá süllyedni, mert csak magad alatt vágod a fát. Megint más kérdés, ha tényleg kenyérre kell, és viszi a házat a bank, és megint más, ha nem létkérdés.

Ennek függvényében, ha még meg tudjátok oldani a megélhetést, akkor ne vállald el!


A környéken élők szemében innentől semmi más nem lennél, "csak takarítónő", és mindegy, milyen más munkát pályázol meg, reflexből fognak elutasítani. Hasonló okból az önéletrajzodban sem mutat jól.


Ha nem gond a takarítói munka, akkor inkább keress olyan családokat, akiknek heti egy-két órára szükségük van takarítónőre, és kérj referenciát akár ismerőstől is (úgyse fogják lenyomozni, hogy tényleg takarítottál-e náluk minden szerdán), és azzal még jobban is kereshetsz.


Ráadásul a 11-7-ig tartó munkaidő mellett majdnem lehetetlen elmenni egy-egy interjúra, vagy tesztírásra (próbamunkáról nem is beszélve), aminek az a vége, hogy mégis évekig dolgozol közmunkásként a suliban.

2016. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem feltétlenül lehetetlen elmenni interjúzni, egyrészt délelőtt is interjúztatnak cégek, másrészt jóban kell lenni a háziorvossal. Ha nem létszükséglet, természetesen lehet várni jobbra, de van az a helyzet, amikor nem válogathat az ember. Ezt te tudod, te mennyire vagy rászorulva.
2016. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Én csináltam már ezt a munkát is, és jobban tetszett mint a sok életképtelen vevő a kérdéseikkel meg a kívánságaikkal meg az ordibáló pujáikkal.

Én is továbbléptem aztán. Figyelj, inkább ez minthogy éhezz. És az egy nagy f.ság, hogy utána nem hívnak interjúra be sehová. Dehogynem! Engem is behívtak :)

2016. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!