Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvállalnátok olyan munkát...

Elvállalnátok olyan munkát amit nem szerettek viszont a szülők köteleznek rá? Mit tegye, nem tudom mit akarok!

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha dolgozol, akkor valószínűleg felnőtt vagy. Felnőtt embereket pedig nem lehet kötelezni.
2016. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs más munkahelyed?
2016. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es, ha nem rendelkezik saját egzisztenciával a kérdező, hiába töltötte be a 18-at, nem nagyon ugrálhat.


Biztos van más munkalehetőség, nem csak az az egyetlen... ezért azt kérdezném, hogy a szüleid miért ragaszkodnak ahhoz az álláshoz? (Egyáltalán milyen munka ez?)

Másrészről meg ha lecsillapodtak a kedélyek, akkor értelmes emberek módjára beszéljétek meg a dolgot!

2016. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nincs más lehetőség. Az a legrosszabb, hogy itt élek velük és egyfolytában mondják, hogy menjek munkába amikor jól tudják, hogy semmi munkalehetőség nincs a környéken. Na meg anyám életében nem dolgozott sehol, apámnak se volt semmi említeni való munkája. Rosszak a körülmények mindig is azok voltak, senki nem mutatott példát. Most meg elvárják, hogy menjek és éljek meg. Felelőtlen emberek gyereke vagyok. Így talán megértitek.


Pincérkedés lenne a munka. Semmi kedvem, utálnám.

2016. dec. 12. 21:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Lakóhelyed vonzáskörzetében sincs semmi? Amúgy meg elmehetnél tanulni is valamit(nem feltétlen egyetem, lehet OKJ is), emellett meg ha nagyon akarják a szüleid, diákmunkázhatsz. Talán kicsit fura, de végzettség nélkül végezhető(szóismétélés forever) munkák terén a diákoknak több lehetőségük van. (Legalábbis szerintem.)
2016. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon egyszerű a dolog. Amíg velük laksz, elmész dolgozni (és valószínű beleadsz a háztartásba). Ha magadtól nem találsz helyet, elmész arra a helyre, amit ők szereznek. Ez sajnos az ára annak, hogy az ő háztartásukban élsz. Minden más lehetőség rajtad áll, de ennek a feltétele nyilván az, hogy otthagyod őket.
2016. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kb. ott tartok, hogy én nem kértem az életem szóval nem érdekelnek.
2016. dec. 12. 21:41
 8/13 A kérdező kommentje:
Amit igazán csinálni szeretnék oda kevés vagyok fizikailag. Sportolnom kellene és komolyan táplálkoznom, hogy összeszedjem magam. De ilyen háttérrel lehetetlen! Gondolom, keresni keresnék a munkával valamennyit de így a félkészülésnek lőttek!
2016. dec. 12. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha egyszer rájuk szorulsz?
2016. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Te szegény szerencsétlen. Szóval anyuci apuci hányatott sorsú gyermeke vagy, akinek a sz.r munkalehetőségek között a szülei valahogy találtak mégis egy munkát és most büdös lenne dolgozni a henyélés helyett? Gondolom a házi munkába se teszel bele semmit, csak döglesz egész nap.


Hát remélem kivágnak az utcára, meg is érdemelnéd. 18 éves korom óta független vagyok anyagilag és egyetem mellett dolgoztam. Csak én nem picsogtam ennyit. És kva nehéz volt, mert nekem semmiféle segítségem nem volt.

2016. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!