Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz erről az emberről?

Mit gondolsz erről az emberről?

Figyelt kérdés

Xar munkája van, xar pénzért, panaszkodik is. (Operátor, 120.000-ért)

Lenne lehetősége a dupláját is megkapni Mo-n, külföldön a 10x -ét is, de ő nem vált....

Mit gondolsz róla?



2017. aug. 28. 13:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. Nem érdekel más ember egy helyben topogása. Azzal foglalkozok, hogy fejlődjek, és erre mindenkinek meg van a lehetősége.
2017. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igaz, nem emlitette, hogy dolgozott volna benne de ha meg sem probalja, mindig mondja mennyit kereshetne....... akkor az egesz elete panaszkodasbol fog allni?

Erdekes ...

Amugy mg gépszerelő, + nagy autóra us meg van a jogsija... pontosan nem tudom melyikre.

2017. aug. 28. 14:20
 13/16 anonim ***** válasza:

12: Azért ezek annyira nem tuti szakmák :D

Van mg gépszerelő munkanélküli ismerősöm, olyan is, aki dolgozik, de kevesebbet keres 120-nál. Ők is próbálkoznak, hogy hova költözzenek, vállaljanak-e más szakmában munkát. Szóval ennyit a tuti munkáról :D

2017. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem néztem utána.... én csak a napi "mennyit kershetne" szövegből indultam ki....

Azt viszont tudom, hogy a nagy autos, teherautós/kamionos jogositvanyal mennyit kereshet.... 2 ismerősöm dolgozik benne, nem panaszkodnak.... (bar nem ismerem ezt a szakmát se, hirdeteseket látok 400.000-ft/hó....)

2017. aug. 28. 14:56
 15/16 anonim ***** válasza:

Őszintén? Megkérném, hogy nekem többet ne panaszkodjon. Nem sírni kell, hanem lépni. Bömbölni bárki tud, hogy de jó lenne, ha... Hát legyen tökös csávó és mutassa meg!

Én elkerülöm az ilyen embereket, mert szerintem romboló személyiségük van. Néha mindenkinek vannak nehéz napjaik, amikor elgondolkodik az élet nagy dolgain. Végig hallgatom, akár tanácsot is adok, de nekem az agyamra menne, ha mindennap ezt kellene hallgatnom.

2017. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező

A kamionozás mint munka azt ne hasonlítsd össze a szokványos munkához. A kamionozás egy életmód.

Én pont egyedülálló vagyok szeretem a kamionokat, faterom sofőr majdnem 35 éve, sokat lementem vele. Valószínűleg jó is lennék a "szakmában" és igen sokat keresnék vele.

DE eszem ágában sincs kamionosnak mennem, maga az életmód miatt. Belföldön még eljárnék szívesen, csak az a bibi hogy ugyan így gondolkodnak a sofőrök nagyja is.

2017. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!