Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügyi központba való...

Munkaügyi központba való regisztráció után kötelező oktatás?

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam be, és elvileg vissza kellene menni holnap 10 órára egy kötelező oktatásra vagy mi a fenére... De mivel kötelez erre? Mi lesz, ha nem megyek el?

2017. aug. 31. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyenről meg nem is hallottam, mit oktatnak azt nem mondtak?? am ha nem mesz torolnek a rendszerbol ez a maniajuk sajnos igy lesz kevesebb a munkanelkuliek szama.
2017. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1


Azt hiszem ilyen tájékoztató jellegű valami lesz, egy alkalom. Gondolom elmondják, hogy mit kell csinálni, ha elfogadunk egy általuk ajánlott állást, mert mondták, hogy még utána vissza kell menni meg satöbbi.

2017. aug. 31. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
aha ilyen eloadas lesz az ilyenen en is voltam, be kell majd irnod a jelenleti ivet hogy ott voltal de nem eleg csak beirni x-elni is kell hogy reszt veszel a programban vagy sem, engem tavaly azert toroltek ki mert nem x-eltem be semmit mert nem hallottam hogy x elni is kell, mert olyan sok embert odahivtak egyszerre hogy lepni nem lehetett az epuletben es nem hallottam mindent rendesen mert hatul voltam es nem x-eltem es ezert kitoroltek, szoval ha beirod a jelenletit akkor majd x-et is tegyel hogy reszt veszel a programban, ne jarj igy mint en, egyebkent azota se tudom milyen programban kellett volna reszt venni.
2017. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, mindenképpen el kell menned, ha szeretnél kapni álláskeresési (munkanélküli segélyt) támogatást.


az álláskeresési támogatás egy áthídaló pénz, amit a korábbi jövedelmek alapján kalkulálnak.

ha nem volt korábban bejelentetted pénzed, akkor nem nagyon kapsz semmit, ilyen esetben nem oszt, nem szoroz, DE!...


A munkanélkülieknek vannak lehetőségeik

- segélyre

- tanfolyamokra

is, meg esetleg ha sokáig regisztrált maradsz az új munkáltatód adókedvezményt kap utánad, tehát lehet, hogy inkább téged alkalmaz, mert kevesebbe kerülsz neki.


mindenképpen tarsd be a kéréseket, hogy REGISZTRÁLT maradhass.


az okítás egy fél órás maszlag, aláírsz egy jelenléti ívet, azt' csókolóm, ha nem tetszik, unod, haza is mehetsz az okításról. (nagy semmiről beszélnek, feajánlák, írnak cv-t, meg elsuttogják, hogy nehogy rácsapj, hogy van ingyenes képzésre is lehetőség, ami mellett még pénzt is kapsz. én ezt az utóbbit ki is használnám, valami tanfolyam, ami mellett még képzési támogatást is fizetnek)


szóval egyszóval - MENJÉL! :)

2017. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmentem pénteken. :)
2017. szept. 3. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!