Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnököm meghívott esküvőjére,...

Főnököm meghívott esküvőjére, de én nem akarok elmenni rá, ráadásul viszonoznom is kellene, amit pláne nem akarok. Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy főnököm meghívott az esküvői ceremóniára, amire még el is mennék talán-talán, de az a gáz, hogy nekem is hamarosan lesz és nem terveztem egy szem kollégát se ott látni, főleg nem a főnökömet, viszont most nekem is meg kellene hívnom. Hab a tortán, hogy nekünk kihelyezett ceremónia lesz, tehát most küldjem el a náthásba, amikor kezdődik a lagzi???

Párom se örülne neki, ha ott lenne.

Sajnos tudja, hogy mikor lesz, mert kollégáim kipofázták neki, bár még a meghívás előtt (amikor megsúgták neki), egyből rávágtam, hogy szűk családi esküvőt tervezünk.

Hogyan blicceljem el a dolgot?



#esküvő #főnök #beosztott #kéretlen esküvői meghívás
2017. szept. 5. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Bocsi,epp elutazunk aznap

Es senkit nem hivnék meg.


En is utálom az olyan munkahelyeket ahol egybefolyik a munka a magánelettel.

Én lazán különcködök. Nem megyek csapatepio tréningekre sem es munkán kivul sem találkozom velük.

2017. szept. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, más programod van. A sajátodra sem kell senkit meghívni, akit nem akarsz. Csak nem fognak odaállítani :)
2017. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos pár hét múlva lesz, elég szoros munkakapocs van, de a magánéletembe nem engedtem be, nem is akartam. Erre a más dolgom van/elutazunk dologra én is gondoltam, vagy szimplán beteget jelentek. De az én esküvőmre hogyan ne kelljen meghívnom?
2017. szept. 10. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy azt mondod, családi körben lesz az esküvő. Tádáámm.
2017. szept. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!