Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nem akarok elmenni az unokatestvérem esküvőjére, bár meghívott vagyok. Nem akarok találkozni az ezer éve nem látott hülye korlátolt rokonaimmal.24/l

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne menj el.
2010. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóddal milyen viszonyban vagy? Mert ha jóban vagytok, lehet, megbántódna... De ha annyira nem közeli a viszonyotok, akkor végül is kimentheted magad valamilyen indokkal.
2010. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha ezer éve nem találkoztál velük akkor már csak kibírod azt az 1 esküvőt amit velük kell töltened!

az unakatestvéred!

ennyit megérdemel!

2010. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tartjuk a kapcsolatot, csak nagyon ritkán, családi eseményeken futunk össze.
2010. szept. 5. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Találj ki valamit! bPl.: megfáztál, nem kaptál szabit, mert jött egy fontos meló, ha messze laksz mondhatod, hogy váratlan FONTOS kiadás nincs pénzed útra meg ajándékra, nincs kire bíznod a gyerekedet (ha van). Vagy kérdezd meg a párod, barátnődet, hogy milyen indokok vannak amik még nem feltűnőek, hogy nemakarásból nem mész el.

Én is elmentem az unokatesóm esküvőjére, igaz páromnál voltam jó messze (160km-re lakik nyáron egész nyárra felementem nem is kelle volna hazamenni csak emiatt), alig volt pénzem, de akkor ismennem kellett, mivel akkkor még a szüleim tartottak el, szót kellet fogadnom, de már nem mennék, mert UTÁLOM az ilyen hercehurcát, hangos zene és nagyon nem volt jó ott lenni nekem. Le se szartak ott, BARÁTNŐ volt a fontos meg a sok nemtudomki akit sose láttam... Szerintem Te is így járnál, hogy olyanok vennének körül akikat sose láttál és azoknak lenne kinyalva a seggük, nem Neked, mint közeli rokonnak...

De, ha Te úgy érzed, hogy szeretnél menni, mert így jobb lenne menjél, azért mert én totál elpocsékoltam a pénzem meg azt a kis időt amit a párommal lehettem volna (távkapcsiba éltünk akkor), nem jelenti azt, hogy Téged nem érhet KELLEMES meglepetés.

2010. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm temetését már jobban megbántam, hogy arra nem mentem el. :(
2010. szept. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem végülis úgy tűnik, ez a család nem túlzottan kedvel minket, apámat kivéve. (apám rokonai) először tanuljanak meg köszönni az orvosi rendelőben, meg mellőzni az áskálódást meg irigykedést.. :D
2010. szept. 5. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Én is így voltam 2 éve. Nem is mentem el. Kitaláltam egy jó indokot (hétvégén tanfolyamra kell mennem), küldtem nekik egy gratuláló üdvözlőlapot, 200 vagy 300 Ft volt bélyeggel, mindennel együtt, leírtam rá, hogy sok boldogságot, meg hogy mennyire sajnálom, hogy nem tudok ott lenni, aztán nem lett sértődés. Mondjuk ha lett volna, akkor sincs semmi, mert kb. 5 évente 1-szer találkozunk, amikor mindenki haptákba vágja magát, megy a nagy képmutatás meg megjátszás, de valójában semmit nem tudunk egymásról. Szerintem tedd te is ezt, és ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Amúgy én nemcsak azért nem mentem el, mert nem bírom a hangos, felszínes dínom-dánomokat, hanem mert ez egy újgazdag család, akik kinéztek volna ha min. 50 ezer Ft/fő ajándék vagy pénzadomány nélkül odaállítok, ennyit meg nem akartam rászánni, főleg, hogy akkor nem álltam jól anyagilag. Amúgy ha jól álltam volna, akkor se akartam volna ennyit adni, mert ne már én tartsam el azt, akinek lakás-kocsi-munka-vállalkozás, minden, amiért nekem keményen meg kellett dolgoznom, ingyen az ölébe hullott. (Nem irigység, tény. Én egy ilyet nem fogok erőmön felül támogatni, főleg hogy nem is köt hozzá semmi.)


29/n

2010. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: amúgy ha lenne egy szegény, nehéz helyzetben lévő unokatesóm, akivel együtt nőttem fel, akkor simán adtam volna neki 50 rugót, vagy még többet az esküvőjére, ha tudtam volna. Én csak az elvárásokat nem bírom, hogy kinéznek ha nincs x összeged ajándékra, úgy hogy igazából nincs is szükségük arra a pénzre.
2010. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!