Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekkora fizetést néznétek ki...

Mekkora fizetést néznétek ki belőlem?

Figyelt kérdés

Strébernek neveltek, de mivel a családban senki sem volt értelmiségi, ezért a tanulást ők a magolással azonosították, nem a gyakorlati tudás megszerzésével és annak hasznosításával.


Igy szépen benyomtak egyetemre, BME gépész bsc, amit bukdácsolva elvégeztem, nagyjából átlagos eredménnyel (BME-n bukdácsolni nem egy kirivó dolog)...teljesen a véletlennek köszönhetem, hogy olyan szakra jártam, ami érdekelt is. De depresszióval és szüzességgel és nulla érzelmi intelligenciával küszködve nem volt egy leányálom.


Egyetem előtt egy iskolámban sem tanítottak meg gondolkodni, csak magolást várta el mindenki, szociális életem nem volt, nehezen barátkoztam, család is nagyon prűden fogta fel a dolgokat és nem is voltam szép fiú, ezért belegravitáltam a kocka létbe, ahogy az ilyenkor törvényszerű.


1 év késéssel végeztem el az iskolát, utána másfél évig egy kapott lakásban üldögéltem Pesten, mert nem kellettem sehova a rossz stílusom és viselkedésem miatt. 25 évesen lett az első munkahelyem, igaz a szakmában, de jó csicska bérért, rettenetes körülmények között (privatizált magyar nagyvállalat halódó kkv-vá amortizálva).


3 év alatt ott egy nagyon speciális gépipari termékkel kapcsolatban szereztem ismereteket, ami miatt a nyugati konkurens magyar irodája kérdés nélkül átvett.


A fizetésemre azt kapom, hogy "hát...nem nézném ki belőled"


Ugyanez vonatkozik a megdugott lányok számának tekintetében is...de arra nem irok ki új kérdést.


disclaimer: nem gyurtam ki magam.


2017. szept. 9. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizetés 500 ezer, nő 0.
2017. szept. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
fizetés kicsit kevesebb nő kicsit több
2017. szept. 9. 21:31
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Akkor fizetés 502 ezer

Nő 1,5

2017. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

350.000 fizu

1 nő

2017. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20-24 éves körüli lehetsz, nő vagy, van/volt egy pasid, egyetemista vagy, szeretsz írni, de munkád még nincs.
2017. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamit akarsz adni az emberiségnek, valami pluszt, valamivel jobbá formálni, de nem teljesen találtad még meg ezt.
2017. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mivan átmentünk ezo tv-be hirtelen?
2017. szept. 10. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Először azt hittem, hogy fénykép alapján kell megmondani 😄
2017. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem!
2017. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!