Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nagy cégek köztük a Hell is...

A nagy cégek köztük a Hell is miért sajnál normális fizetést adni?

Figyelt kérdés

Miskolci lévén dolgoztam már olyannal aki a Hellnél volt korábban és szóba kerültek a fizetések, hát itt is a mezei 100e ft-os bérezésnél kötöttünk ki.

Közben meg nyomják a reklámot interneten, utcán(felmatricázott dodge terepjáróval) volt hogy a egyedi rendszámos Lamborghini-t láttam itt a városban a cégtől.

Élmény parkot nyitottak stb.


Ezek így olyan hatást keltenek hogy a hangyák kitermelik munkával a hasznot, a király meg élvezi annak eredményét.

Miért jó ilyen cigány módon viselkedni? Legfőképp úgy hogy már maga a cég sem tiszta előélettel alakult, miért nem lehet 120-140e ft helyett egy 180-200at adni annak aki a szakmájában tevékenykedik ott?

Ha nem lennének akik dolgozzanak nekik, akkor most nem tartana ott a családjuk ezzel a céggel ahol most vannak.


2017. júl. 2. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik menj a Boschoz és meg van oldva...
2017. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

,,Ezek így olyan hatást keltenek hogy a hangyák kitermelik munkával a hasznot, a király meg élvezi annak eredményét."


Üdv a valóságban! Sajnos ez MINDENHOL így megy. Éppen ezért minden erőmmel azon vagyok, hogy ne én dolgozzak meg a pénzemért, hanem a pénzem értem.

2017. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Ez jól hangzik, de ma már mibe tud belefogni az ember amit még nem találtak ki?

Ha lenne most 5 millióm azt sem merném ilyenbe tenni, mert nincs ötletem.

2017. júl. 2. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem család, hanem üzlet.

Hangyából meg, mint a szemét...tulajra válogatja és dolgozóra a helyzetet.Ha valaki ennyiért is elvégzi, akkor miért fizetne többet.Ez az teljes üzleti hozzáállás emberségesség nélkül.

Mondjuk a cég neve is sejteti a fizetést meg a termék értékességét csak hozzá kell tenni, egyetlen szót...sz@r:DDDD

2017. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kapitalizmus van. Te (ha tudsz) elmész a jobb fizetésért dolgozni máshova. Ők ezt tudják, de azt is hogy mindig is lesznek olyan emberek akik annyiért elvállalják a melót mert örül hogy meg tud élni.

Ezek ilyen átmeneti melók a végzettséggel rendelkezőknek. Arra jók hogy addig míg jobb melót keresel ne halj éhen.

Nálunk is a cégnél a főnök 4 millát keres havonta, és konkrétan be se jön. A műszakvezető csinál mindent, mert 5 év alatt minden felelősséget áttaszítottak rá. És óránként 100Ft-al kap többet mint az a munkás aki aznap érkezett.

Üdv a valódi világban. Mindenki kizsákmányol mindenkit, és ténylegesen egy hangya vagy aki annyi pénzt kap amiből ételt vehet hogy ne haljon éhen hanem mehessen továbbra is dolgozni. Vagy tanulni kell, és képezni magad.

2017. júl. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy téged használnak ki, vagy te használsz ki másokat. Sajnos ez a való élet :/
2017. júl. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk elvégez az ember egy speciális tudást igénylő képzést, amire igény van, én meg van oldva.. Én ezt tettem.
2021. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!