Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkamánia. Ismerős valakinek?

Munkamánia. Ismerős valakinek?

Figyelt kérdés
Szóval, mèg èjszaka is a teendőkön kattog az agy...
2017. szept. 11. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiak.
2017. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen főnököm. Nem volt családja, barátja is csak néhány, egész nap dolgozott, hajtotta a pénzt a semmire. Gazdag, több lakása van, csak nem lesz kire hagyni. Szomorú történet. A legszomorúbb viszont az, hogy egy idő után ő maga is belátta, hogy elrontotta az életét, de akkor már késő volt.
2017. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

én ha nagyon rákattanok valamire, legyen az játék, vagy programozás kérdés, akkor elég sokat pörög rajtam az agyam

hobbi szinten foglalkozom játékfejlesztéssel jó ideje ekörül járnak a gondolataim, csak néha foglalkozom mással

2017. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nesze Nektek zöld pacsi:) Köszi a válaszokat!
2017. szept. 12. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen voltam sokáig, majd rájöttem, hogy fölösleges (azért volt jó, mert valóban este is megdolgoztatta az agyamat, gondolkodásra késztetett, viszont az eredmény az akkori főnököt nem érdekelte, így abbahagytam).
2017. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!