Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkakörök, tevékenység...

Milyen munkakörök, tevékenységek passzolnának leginkább az alábbi tulajdonságokkal rendelkező emberhez?

Figyelt kérdés

Képességek: írás (írásbeli kommunikáció), kézügyesség (rajzolás, festés), elemzőkészség

Szenvedélyek: olvasás, vallás- és filozófiatörténeti érdeklődés, zene, természetjárás (túrázás, kerékpározás)

Fontosabb értékek: kereszténység/hitélet, művészet (fantázia, szépség, alkotás, kreativitás), a természeti értékek megőrzése

Tulajdonságok: odafigyelés a részletekre, alaposság, empátia, alkalmazkodó- és együttműködő készség, elmélyült, érzékeny, fogékony gondolkodásmód (introverzióra való hajlam), dolgok elmagyarázása, megértetése, kötetlen, szabadabb munkaidőt/környezetet kedvelő



2017. szept. 12. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen vagyok/voltam, szóval semmi negatívat nem gondolnék az ilyen emberekről. Kedves lennék hozzá, hogy lássa: tőlem aztán végképp nem kell megijedni és ennyi.

Az pedig, hogy nem köszön (illetve nem hallom), nem nagyon érdekel, nem várom el mindenkitől, hogy köszönjön nekem.

2017. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ezt a választ egy másik kérdéshez akartad írni...
2017. szept. 12. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Én még 31 év alatt nem jöttem rá, szóval ha valaki bedob egy-két ötletet, akkor visszanézek.
2017. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
De ha újra kezdeném, akkor tanár lennék vagy pszichológus. Most már semmiképp nem vágnék bele, hogy főiskolára/egyetemre menjek.
2017. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

ami így hirtelen eszembe jut:

- bármilyen fenntarthatósággal, környezetvédelemmel kapcsolatos munka

- keresztény szervezeteknél, cégeknél munka (keresztény újság, könyvkiadó)

- néprajzkutató, muzeológus

- tanár

2017. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Fontosabb értékek: kereszténység/hitélet" LOL

Egyébként meg idősgondozó vagy ápoló, vagy esetleg grafikus lenne számodra a megfelelő. A tanítást neked annyira nem javasolnám.

2017. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lepontozott valaki azért, mert 31 évesen már nem szeretnék egyetemre menni? Kinyalhatja.
2017. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tetováló
2018. febr. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!