Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érdeklődik felőlem az a...

Miért érdeklődik felőlem az a volt kolléga, aki résztvett a kirugatásomban?

Figyelt kérdés
Fél évet dolgoztam egy kis cégnél. Mindösszesen 10 főt képzeljetek el egy fölényeskedő, mindenkit lenéző főnökkel. A beosztottai úgy viselkedtek, mintha a kis pincsi kutyái lennének. Annyira nem voltam ehez hozzászokva, mert korábban multiknál dolgoztam. Csináltam a dolgom, nem volt gond a munkámmal, próbaidő után maradhattam, nem volt kérdés. Majd sejtésem szerint ezt azt összehazudgáltak rólam a fönöknek. 1-2 dolog kiderült és próbáltam magam védeni, de egy idő után már nem tudtam mi ellen is kell védekeznem. Főleg, hogy ezek nem munka dolgok voltak. Aztán rámerőltették a közös megegyezéses távozást a cégtől, szakmai hibákra hivatkozva. Még hibalistát is csináltak a nem létező hibáimról.. Most meg az egyik rokonom mondja, hogy az egyik volt kollégám érdeklődött rólam hogy vagyok?? Ő is résztvett a kirugatásomban. Most ez komoly? Egy ilyennek lehet lelkiismeretfurdalása? Vagy még fél év távlatából is rajtam röhögnek?

2017. szept. 18. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ismeri a rokonodat, valamiről csak kell beszélnie, gondolom, olyan kérdés volt ez a részéről mint amikor megjegyzed, hogy milyen szép az idő ma vagy milyen szépen süt a nap. Sztem csak kérdezte, de nem is érdekli igazából, hogy jól vagy e, vagy, hogy mi van veled.
2017. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Le se szart, csak valamiről beszélni kellett, mert egymás mellett álltak a sorban a kasszánál.
2017. szept. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak annyira megviselt ez az egész.Teljesen lelkibeteg lettem. :(
2017. szept. 18. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazságtalanul távolított el a főnököd, akkor a főnököd egy pancser, mint Oregon. Biztos nem olvasta Tartuffe-t.
2017. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt velem is, nem tudom, miért lettem eltávolítva, nekem is szakmai hiányosságokat soroltak, holott, épp hogy másoknak vannak hiányosságai... Még mindig nem dolgoztam fel, hiába mutatom feléjük, hogy le vagytok szarva meg hogy tök jól vagyok, egész nap fagyizok, ...
2017. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!