Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szakács munka tényleg olyan...

Szakács munka tényleg olyan rossz mint amennyire szídják a neten? - mindenhól azt íják, hogy 120. 000 nettó körül keresnek és ezért napi 10-12 óa munka havi 20 napban, reális ez?

Figyelt kérdés

A jófogásra felmentem és kapásból találtam két munkát ami nettó 300.000 körül fizet és még a szabikis emberineek tünnek. Akkor ezek a munkák a ritkák vagy nem reálisak és tényleg szívás szakma?

[link]

[link]



2017. szept. 18. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívás ha valaki szereti csinálni. Voltam konyhai kisegítő több helyen, ismerek szakácsokat, a napi 10-12 óra helyfüggő, van ahol megvan, van ahol nem kell annyit. De a fizetés mindenképp több mint 120.
2017. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég régi kérdés, de az egyik ismerősöm egy étteremben dolgozik szakácsként. Most vették fel arra a helyre, előtte ott töltötte a 3 éves sulis gyakorlatát. 18 éves az illető, első munkahelye 115 ezer forintot kap, ami valljuk be egy kezdőnek elég sok pénz. 12 órázik, viszont egy héten 3x megy, ha olyan van, akkor 4x. Szabadságot is kérhet ki, illetve tud cserélgetni a munkatársaival. Szerintem nem lehet olyan szívás, mint ahogyan azt sokan mondják.
2017. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, 18 évesen még valóban álom összegnek tűnhet, a 10-12 órás munka miatt nettó 120 ezer, de azért ne legyünk álszentek, az kb. semmire sem elég. Ennyi idősen még nagy valószínűséggel, otthon él valaki, úgy könnyű. Viszont az sem véletlen, hogy sokan 1-2 év után külföldre mennek, mert itthon nem fizetik ám meg a szakácsokat. Sokan meg pár év után otthagyják, mert mégsem olyan vonzó hétvégéken, ünnepekkor is húgyért, fosért dolgozni.
2018. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!