Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez mennyire reális?

Ez mennyire reális?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok. Nem tanulok sehol és nagy álmom,hogy profi bokszoló lehessek,világszinten elismert,de csak most akarom kezdeni magát a sportot. Ha nagyon kitartó vagyok,aki keményen edz,tehetséges is és a szociális életét is feláldozza akkor van esélyem? Ha csak egy cseppnyi is,már ,megéri! Akár itthon,akár külföldön!

2017. júl. 14. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A te korodban a világszinten elismert Boxolók, akik akkor valószínűleg született tehetségek is, már köbö 10 éve nyomják a sportot, így eléggé le vagy maradva. De hobbi szinten miért nem elég neked? Vagy, ha csak Magyarország elismert Boxolója vagy, az miért nem elég? Itt az oldalon rögtön beállítanának mindenki ellen, ne aggódj. Elméleti síkon zajlanának csaták veled Máday Norbert, meg Shaolin szerzetesek ellen. :D Szerintem ez már megéri. :D De viccet félre téve tényleg nem értem, hogy miért kell neked az, hogy a Box szó hallatán a világnak a te neved ugorjon be és ne Mike Tysoné, például. Ha már csak Magyarországon elismert Boxoló vagy, vagy csak te magad elismered, hogy jó vagy, akkor az már megérte. Szóval mindenképpen állj neki és próbáld meg elérni a célod, mert hogyha most itt mindenki azt mondja, hogy veszett fejsze nyele, akkor el sem kezdesz Boxolni, hiába imádod a stílust? Ebben nincs logika. Csak csináld és ne foglalkozz senki véleményével. Ennyi. Sok sikert!
2017. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Profi bokszolónak könnyű elmenni, csak csinálni nehéz.
2017. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2017. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!