Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ez mi a franc? Diák...

Most ez mi a franc? Diák vagyok és mentem gyakszira, egy étteremben dolgozom. A kollégám meg olyan utasításokat ad hogy a vécét pucoljam ki és takarítsak.

Figyelt kérdés

Nem azért megyek oda neki dolgozni hogy vécét pucoltasson velem. Most mire véljem ezt? Mit tegyek? Veletek is volt ilyen?

Budapest, 17/L



2017. szept. 20. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

mit tanulsz? mit kéne csinálnod elvárásod szerint?


amúgy mindenhol a tanulók csinálják az ilyen munkákat..nem az az érdekük, hogy te érdemben tanulj náluk valamit, hanem legyél jó csicska..de ez legtöbb helyen így van.

2017. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha pincérnek tanulsz akkor bizony vannak helyek ahol ez is a feladat.
2017. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pincérnek tanulok
2017. szept. 20. 18:08
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van. Én más szakmában dolgozom, de nálunk úgy van, hogy ha jön egy gyakornok, akkor az első nap bemutatjuk a munkánkat, és csináltatjuk vele azt, amit biztos, hogy tud. Ez általában dokumentum rendezés, fizikai munka. Fokozatosan kap "szakmaibb feladatot".
2017. szept. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%
kisikálod a retyót utána meg elém rakod a desszertet. nagyon király. Erre külön ember kéne szerintem. Mondd meg hogy nem azért vagy ott, hanem tanulni. ha nem tetszik nekik keress másik helyet.
2017. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Hát meg fogom neki mondani
2017. szept. 20. 18:17
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
5ös, ezt benézted mert hacsak az étterem nem 5 csillagos, akkor bizony a pincérek sikálják a retyót munka után. Kérdező, ha ezt megmondod nekik valszeg repülsz a gyakorlati helyről mivel nem végzed a munkádat, és ráadásként negatív értékelést is kapsz.
2017. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez normális, ha nincs takarítójuk, akkor az alkalmazott csinálja.

Én is dolgoztam vendéglátásban, egy hely kivételével mindenütt mostam padlót és pucoltam WC-t. De minden kolléga, kolléganő is, nem csak én persze.

2017. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Ezért szar az magyar iskola mert nem tanitanak semmit csak csiszkásztatnak.Ezért menek külföldre ott fizetnek is meg ki menne ilyen vedéglátóhelyre.
2017. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, külföldön is a pincérek dolga ez a vendéglátásban, de érdekesmód, nem háborgott nálunk soha senki
2017. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!