Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfön kell mennem egy gyárba...

Hétfön kell mennem egy gyárba ilyen 1-2 órás próbamunkára de nem igazán tudom elképzelni hogy sikerülni fog, hogyan hitessem el magamal hogy sikerulni fog illetve mit tegyek?

Figyelt kérdés
ilyen kerékpár összeszerelö uzem, de en biciklihez se értek szerintem erre se leszek jo, és mi lehet a legrosszabb ami történik?? ha szarul csinálom szerintem nagyon le fogok égni. F

2017. szept. 22. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
és ha mindenkit felvesznek csak engem nem??? az tényleg égö lesz.
2017. szept. 22. 19:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezded csinálni úgy is elmagyaráznak mindent és ők arra lesznek kíváncsiak hogy egyáltalán lesz-e rálátásod a dologra.
2017. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne butáskodj, más is így izgul... Majd figyelj jól oda, koncentrálj és lesz, ahogy lesz!
2017. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan már egyszer te leszel a fönök ugy is,most meg had nevessenek. :)
2017. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne görcsölj, csak hozd a legjobbadat és nem lesz gond.
2017. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Gondolj arra, hogy az operátori munká egy csimpánz is el tudná végezni. Remélhetőleg annál nívósabb szellemi szinten vagy.
2017. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!