Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjam ki a napi 8 órás...

Hogy bírjam ki a napi 8 órás munkát?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom, napi 8 órás munka. Italokkal foglalkozom, betanított munkásként. 1 db 30 perces kaja szünetem van (6.00-14.30-ig) nehezen bírom egy nap 20.000 db italokat kell pakolni raklapra. Hogyan bírjak ki egy pár hónapot? Amugy 99.100 ft nettó bért kapok. 6 hónap próba idő. 6 hónap próba idő után le akarok lépni. Hogy bírhatnék ki 6 hónapot?


Köszi. Számítok a segítő nem negatív válaszokra.



2017. jún. 20. 22:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Fájnak a hátaim stb. Amugy undorodom tőle, de a pénz meg kell.
2017. jún. 20. 22:45
 2/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
78%
Hátaid???
2017. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is gyárban dolgozok,8órában,de nő vagyok.Jó hülyén csinálták meg nálatok a szünetet,nálunk 2x5 perc,ami persze elnyúlik 8-9 percre,meg 15 perc a kajaidő.Mondjuk én nem pakolok,de megerőltető,mert sokat kell mennem,meg húzkodnom dolgokat.Nulla erőnléttel mentem oda,még most is fáj a talpam,lábam műszak végére,nehéz a munkacipő is,de megszoktam valahogy.Nálunk fegyelem van,de ettől függetlenül váltjuk egymást néha,és kisurranunk 1 cigire,wc-re,inni.Nagyon jó a főnök,ez sokat számít.Mivel energiám nulla volt kezdéskor,vettem vitaminokat a DM-ben,német márkákat.Nem adok ki 3-4 ezret magyar termékért,miközben ugyanaz,ráadásul kevesebb tabi van benne.Legfontosabbnak tartom a magnéziumot,ez kell az erőnléthez,az izmoknak,illetve a B6 és más B vitaminokat,hogy ne stresszeljen az ember,és a szellemi kapacitáshoz kell.3 műszakban dolgozok,elkezdtem szedni,és nekem természetesnek tűnt,hogy valami erőm mindig volt hogy felkeljek,elinduljak.A múltkor abbahagytam,minden erőm elszállt 1 hónapra,le akartak ragadni a szemeim,nem tudtam mi a bajom.Ezek szerint nem elegendő a kajából kinyert vitamin nekem,így megint ráálltam,és szedem,vettem vasat is,kell a vérképződéshez,ne szédüljek,mert a monotonitásban néha szédülök.Kevés a béred,gondolom ez se lendít előre agyilag,nekem jóval több.6hónap gyorsan elmegy ám,mert dolgozol,fáradt vagy,alszol,pihensz,nem a világvége.Arra gondolj hogy csak 6hónap,nem az egész élet.Valakivel masszíroztasd meg magad néha,hogy a hátad ne fájjon,nekem is ez gond néha.Illetve mindenhol vannak kiskapuk pár percre elinnani,ezeket keresd meg :) Igaz rabszolgamunka a gyári munka,de az ember nem robot.Kitartás.
2017. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Én Angliában dolgoztam másfél évig 12 órát gyárban, és az nem könnyű fizikai munka volt hanem piszok kemény. Nagyon komoly tanácsom nincs.. Pihenj sokat, próbálj másra gondolni munka közben.
2017. jún. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A zene nagyon nagy energiát, lendületet tud adni az embernek és részben leköti az emberi agyat, - valamelyest alkalmas arra, hogy ne érezd olyan élesen a problémát problémának. Ha teheted, hallgass munka közben zenét, - de arra érdemes lenne figyelni, hogy a füledet ne tedd tönkre a hangerővel (fejhallgatón keresztül)! Úgy vélem, nem lenne butaság figyelni a rendszeres folyadékbevitelre sem, - ennek azért lehet jelentősége, mert aktív mozgás alkalmával távozik az emberből igen komoly mennyiségű folyadék is (létfontosságú sók kiséretében). A létfontosságú sók pótlását is meg kellene oldanod, - ezek hiánya miatt besavasodhatnak az izületeid, és az ember hangulatára is hatással lehetnek közvetetten. A normális pihenést semmi nem pótolja! Neked kell érezned, tudnod, neked kell ismerned a saját személyiségedet, hogy mi az a pihenési forma, ami valóban megújulást ad számodra. Tegyél arról, hogy ez a pihenés ne maradjon el. Nem pihenés - például - az, ha hazaérve a számítógép elé levetve magadat televedeled magad energiaitallal, majd visszeresre bámulod a szemeidet, hogy éjjel egy órakor "elégedetten" az ágyba zuhanhass. - Lehet, hogy jobbat tenne adott esetben (pl.) 40 perc kocogás, vagy 1 - 1 1/2 óra magányos séta. Vagy kirángatsz mimnden drótot a falból, kikapcsolsz minden vacakot, ami csenghet-bonhat, zöröghet, megzavarhatja a nyugalmadat, aztán felpolcolt lábakkal ücsöröghetsz is akár az erkélyen - az utca forgalmában elmélyedve, ill. hasonló. Mikor nyugovóra térsz, próbálj meg közvetlenül előtte nem sokat és nem nehezen emészthetőt enni, azért, hogy a szervezeted ténylegesen tudjon pihenni és ne azzal legyen elfoglalva, hogy megvívja harcát az este 11-kor megevett másfél kiló pacallal!
2017. jún. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

A probaidőt sehol nem kotekezo letölteni simán pályázhatsz máshova


Korábban fekudj le aludni, rengeteget szamit


(Ezt a kerdest olvasnia kéne minden iskolakerulőnek)

2017. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Szigorú főnök, ahol kimehetsz cigizni, 5 perces szünet elnyúlik... :D


Nálunk az 5 perc szünet azt jelenti, hogy pl. 9:00-kor teszed le a szerszàmot a kezedből, 9:05-re ott vagy a soron. Nehéz, de ha kell a pénz...

2017. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ott hagyom és kinyírom magamat. Nem vagyok hajlandó olyan munkát vállalni, ahol robotnak nézik a másik.
2017. jún. 21. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy csak addig viseld el amíg mást nem találsz? Mondhatni szerencsés vagy, általában 3 hónap a próbaidő tehát garantáltan lesz állásod 6 hónapig. Az másik tészta hogy egy sz@r, de akkor is valami. Te írtad, kell a pénz, akkor tessék összeszedni magad és más után nézni!
2017. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Nincs olyan munkatársad, akivel kibeszélhetnéd ezeket a problémákat? Én diákként nyarakat végigmelóztam így és általában volt olyan diáktársam, akivel tök jókat eldumáltunk, közben dolgoztunk. Nem is tűnt 8 órának a végén. Volt, hogy februártól augusztusig dolgoztam elég ergya körülmények között, de mondom egy társ segít.
2017. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!