Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási idő alatt mit...

Felmondási idő alatt mit tehetnek ha csak 2 órába megyek be melózni ahogy a bejelentés és a szerződés szól?

Figyelt kérdés

Egy nagyon tajparaszt cégnél voltam kemény 3 hónapot végül felmondtam. Kérem mentsenek fel a felmondási idő alól de persze szó se lehet róla annyira nincs emberük (na ki lepődik meg ezen).

De van egy gond, az hogy ez egy csaló cég, és csalt a bejelentéssel és a szerződéssel is. Bejelentettek 2 órára és felvettek 2 órás szerződéssel de persze 8-10 órás munkanapok voltak, a 2 órára megkaptam a fizetést papíron a többire meg zsebbe.


Na most ha én a felmondási idő alatt azt mondom hogy bejárok de csak napi 2 órába mit tehetnek? Ennyi a bejelentett szerződött munkaidőm!

Mit tehetnek ha 2 óra után felállok?

Komoly kérdés!


2017. szept. 23. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tehet a cég ellened. De azért ne reklámozd a borítékot :-) .
2017. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ó akár azt is reklámozhatom... tiszta sor adócsalást követtem el én is ő is, de ő lévén cég és az összes dolgozójával ezt csinálta/csinálja nálam JÓVAL nagyobbat bukhat.


Ha borul a bili rám is freccsenne szat de őt meg ellepné a szar és ezt ő is tudja szerintem.

2017. szept. 23. 09:32
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha én bilit borítanék engem megbüntetnének őt meg úgy megbüntetnék hoyg be is zárna.

Ki veszít többet.

2017. szept. 23. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A cég igazából nem tehet semmit. Ha nincs nagy szükséged a pénzre, és beéred a 2 órás béreddel, akkor tedd azt.
2017. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

" Ha nincs nagy szükséged a pénzre, és beéred a 2 órás béreddel, akkor tedd azt."


Viccelsz nem kell a 2 órás bérem se csak ne is lássam őket többet. De nem jó ez nekik nem akarnak engedni csak 30 nappal mert annyira nincs ember!!

2017. szept. 23. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En 2 orara mennek be. Errol szol a szerzodesed. Faxba az ilyen cegekkel.
2017. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tedd azt. 2 óra után felállsz és hazamész.

A munkaszerződés legyen nálad, és akár minden nap told az orruk alá, ha akadékoskodnak.

2017. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiről van papír aláírva, az létezik. 2 óra után nyugodt szívvel kisétálhatsz, ennyi a hivatalos munkaidőd.

Máskor meg ne várd meg a próbaidő végét ;)

2017. szept. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!