Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap reggel mennem kell...

Holnap reggel mennem kell ilyen 1-2 órás próbamunkára de úgy nincs kedvem, ti ilyenkor mit tesztek?

Figyelt kérdés
betanitott munkarol van szo, ugyis az lesz odamegyek leégetem magam aztan hazakullogok es folytatodik ez a kilatastalan szar elet, mas ember hogy birja elviselni az eletet?? hogy birja ki hogy ne ölje meg magat?? eskuszom nem birom felfogni.

2017. szept. 24. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem akarsz dolgozni akkor minek erőlteted? Elzavarnak a szülők? Engem bárhova ha már behívtak, oda fel is vettek utána.
2017. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk nem siránkozik, hanem dolgozik, az elején szinte bármit, közben jobbakat keres, képzi magát, kimegy akár külföldre és nem hiszi, hogy semmit nem kell csinálni és dőlni fog a pénz. De persze okostelefonod van, az a lényeg.
2017. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat most mi csinaljak 1-es? muszaj eroltetni, nem szulettem gazdagnak, de hogy milyen undodito ez az elet ez tenyleg durva.
2017. szept. 24. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha így állsz hozzá, ne is várj tól sok jót az élettől. Ha az egész világ szar hely, mindenki bunkó, minden meló szar, jusson eszedbe, hogy a probléma jó eséllyel nem mindenki és minden mással van. A hozzáállásodon kell változtatni. Kezdjük ott például, hogy próbáltál-e valaha valamihez pozitívan hozzáállni? Úgy, hogy ebből tanulhatok valamit, ezt a részét élvezhetem, új embereket ismerhetek meg, vagy bármi hasonló? A betanításnak az a lényege, hogy odamegy valaki, aki még életében nem találkozott egy adott melóval, elmondják neki, elcseszi, és ezredjére is elmondják neki, amíg nem csinálja jól.


Ha azt látják, hogy még be se mentél, már feladtad, ne is reménykedj a munkában. Nem azt nézik, elcseszed-e, vagy sem, hanem hogy egyáltalán akarod-e csinálni, mutatsz-e bármi hajlandóságot a fejlődés felé.

2017. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy muszáj. Lehetsz hajléktalan is.
2017. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Te mész abba a bicikli összeszerelő "üzembe" ?

Ha ilyen izgalommal vágsz neki, akkor lehet tényleg nem fog sikerülni . Ne parázz, lesznek még ott rajtad kívül néhányan tuti.

Nincs arra feléd más munkalehetőség ? Állattartás, gondozás, üzletek, boltok, árufeltöltés ...

2017. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem is ilyen, mégse gondolkodom az öngyilkosságon. Mindig próbálom magam jó kedvre deríteni, pl a semmin elkezdek röhögni, olyan dolgokra gondolok, amik jó kedvre derítenek stb. Ezek sokat segítenek.
2017. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!