Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám megírni az önéletr...

Hogy tudnám megírni az önéletrajzom ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy 10 év alatt 8 munkahelyem volt. Ez abból adódott, hogy fejvadász cégeknél voltam. Általában azért lettünk elküldve, mert felmondtak a fejvadásznak és aki általa volt ott azokat elküldték. Ezt többször is eljátszották. Száz szónak is egy a vége: hogy tudnám ezt feltüntetni az önéletrajzomba úgy, hogy ha ránéznek ne dobják ki egyből?
2015. febr. 9. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Erre én magam is kíváncsi vagyok.


Nekem 8év alatt 3 volt; ráadásul az elmúlt 2,5 évben nem volt "prezentálható" állandó munkahelyem (erős diplomáim vannak, de a szakmámban csak nyalifalival lehet haladni, abban meg gyenge vagyok). Már úgy adom be a pályázatot, hogy biztosra veszem az első körös kiszortírozást (pedig folyamatosan updatelve van, trendi és hr. szakmai szemmel felügyelt). :(

2015. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Csak a konkrét munkahelyet említsd, szerződéses státuszt írj (konkrétan mettől meddig volotál szerződve A CÉGGEL (!!), a fejvadász céget ne említsed. A referenciát a munkahelyed adja, ne a fejvadász cég! (Ez az ügynökség b*ziság korunk meghatározó munkapiaci jellemzője és gonosz háttérhatalmaktól származik az ötlet, arra való, hogy rabigába hajtson, függőségbe keveredj az ügynökséggel. Ha egyszer aláírod, mindig aláírod - nem vagyok összeesküvés elmélet mániás, hanem dolgoztam olyan körökben, fogalmazzunk úgy és most gerillaharcot folytatok) ;)
2015. febr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na de az a baj, hogy amikor megszűnt a fejvadász cég minket kiraktak. Igy a munkaviszonyom is alig 1 év egy cégnél. Mondjuk annyi, hogy 2 munkakörben dolgoztam mindig, igy a szakmai tapasztalat az meg van. Csak nehéz írásban előadni miert volt évente más munkahely.
2015. febr. 9. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Nem mondhatom, hogy ezt vagy azt tegyél, de e tekintetben a lehető legszűkszavúbbnak kell lenni. Pl. megszűnés oka: szerződés lejárta. A legtöbb hr-es rengeteg ügyféllel küszködik nap, mint nap és döntéseket kell hozniuk. Nem vájkálnak abban, amit nem látnak. Azért írom ezt, mert dolgoztam ehhez hasonló munkakörben, de ennél többet nem mondhatok... :)
2015. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!