Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahely lenne jó nekem?

Milyen munkahely lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Nem tudok emberek között dolgozni, nagyon durván rosszul vagyok tőlük. Eredeti szakmám segítő szakma, abban nagyon kiégtem (+magánéleti gondok), azóta annyira undorítanak az emberek, hogy egy órán belül durva pszichoszomatikus tüneteket produkálok. Milyen kifejezetten egyedül végezhető munkalehetőségeket lenne érdemes megcéloznom? Az ilyen szórólapozásos munkák kizárva, mivel diákmunka elsődlegesen szerintem, meg ott ugyanúgy emberek közt kell lennem, ami ugye megint halott ügy.

2017. szept. 26. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Segítő szakma? Az mi?

Légy kamionsofőr... ott max csak magaddal veszhetsz össze....

2017. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pszichológus, szociális munkás, gyógypedagógus, mentálhigiénés szakember, stb. Na ezek a segítő szakmák.
2017. szept. 26. 12:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is rosszul vagyok tőlük, ha találtál ilyet szólj.

Az első válaszolónak: A kamionos jogosítván 4-500k és több hónap mire levizsgázik már ha sikerül neki

2017. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 honap volt nekem, és 650k ft, de megérte, mert nem kell gyárba rohadnom, es meg jól is keresek vele....

De lehet ingyen is mert tamgoatja az állam, de nyilván lassabb.

2017. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!