Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyedtől váltál...

Melyik munkahelyedtől váltál el a legrosszabb viszonyban? Mi történt?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 10:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Eddig diákmunkán kívül egy főállású munkahelyem volt, azt is 6 napig toltam. Az oka az volt, hogy illegálisan foglalkoztattak. Nem akartak bejelenteni. Azt mondták, hogy majd majd majd... kétnaponta kérdezgettem és ebből lett elegük, az egyik nő (aki csak helyettes volt, nem is a főnök) kiabált velem, hogy hogy képzelem, hogy megkérdezem... Mondtam, hogy szeretnék kilépni, aztán úgy viselkedett, mintha ő rúgott volna ki, és mindenki előtt üvöltözött velem és csúnyán beszélt...
2017. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Szinte mindegyiktől, de a legdurvább a 2.

Úgy alám raktak, mint pl. a fekete pólós nővérnek vagy annak a focista arabnak amelyiket az a tv-s nő felrúgott.

2017. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2. Ezt kifejtenéd? Akár privátban ha gondolod.
2017. szept. 29. 11:18
 4/24 anonim ***** válasza:
Javítok : Tv-s nőnek aki felrúgta az arabot.
2017. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azért azt az arabot felrúgó nő más kategória, mint a fekete ruhás nővér...
2017. szept. 29. 11:33
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Napi szinten ment az ugatás a főnök ès a többi férfialkalmazott között. Volt hogy már a vevőkkel is kiabált. Velem se beszélt szépen. Nem beszélt meg velem semmit sose. Nem értettem minek kell az ilyen bunkónak egy titkárnő.

Egyszer besokkaltam és szó nélkül eljöttem. Felhívott másnap hogy mi történt. Kiabálva! Elmondtam neki mi volt az, többet nem megyek, így nem beszélhet velem. Tovább kiabált én kinyomtam. Csak a fizuért mentem vissza. Akkor is kiabált. 😁 mondtam neki ha nem fogja be akkor ráküldöm a rendőröket. Rögtön kussba maradt.

2017. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Nem más kategória, mivel nem alkalmazták sehol a szakmában, az egész országban. Hogy most hol tart, mi van vele azt nem tudom, arra viszont emlékszem, hogy családostul fontolóra vette a "disszidálást" és az oroszok voltak készek a fogadására.
2017. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7. Azért ez elég para, mondjuk az indok a két esetben mégis teljesen más úgy gondolom.
2017. szept. 29. 11:47
 9/24 anonim ***** válasza:
19%

Nem értelek KÉRDEZŐ !


Most ez a legnagyobb problemad, hogy a válaszadó akit szintén le sz o pattak felhozta példának ezt a két esetet, kit érdekel, hogy nem egy és ugyanaz ?! Számomra is kettő a munkavilágából menesztett emberről van szó ami nem is értem, hogy egyezik az európai emberi joggal !!!!!

2017. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
És akkor még le is nullázod már már szinte, remélem nem írt neked privátba, nem érdemled meg !
2017. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!