Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tolerálható ha nagy...

Jolhangzik kérdése:

Mennyire tolerálható ha nagy mértékben tetovált a hasam és a hátam?

Figyelt kérdés
egész pontosan úgy, hogy van elég sok de sehogy nem látható, pólóban sem...

2017. szept. 30. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrét munkahelytől függ szerintem... Ha nem látható, és nem kell valamilyen oknál fogva levetkőznöd (pl. tudom is én, úszásoktató egy elit uszodában), akkor eleve esélye sincs, hogy kiderüljön. Még a puccosabb helyeken is csak annyi az elvárás, hogy látható helyen nem lehet. Ha maximálisan takarja a munkához szükséges öltözéked, akkor nem köthetnek bele.
2017. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés,hogy milyen munkakörben fogsz/szeretnél dolgozni.
2017. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ahol nem félmeztelenül kell dolgoznod ott tudniuk se kell róla. Ha pedig idővel öltözőben mondjuk valaki meglátja nem hiszem hogy probléma lesz. Takarja a ruha, így nem ijeszti el az ügyfeleket se.

Tetoválás első szabálya hogy olyan helyre ami munka szempontjából feltűnés nélkül takarható. Ezt ezek szerint betartottad, így nem hiszem hogy gond lenne.

2017. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is tetovált a hátam, felkarom. Ruhában nem látszik.

Sose szoktam elmondani állásinterjún, hogy vannak tetoválásaim. Nem tartozik rájuk. Lehet, hogy nem jelentene problémát, lehet, hogy igen. Nem kell kockáztatni.

Volt olyan főnökön, aki mindig szidta a tetovált, piercingelt embereket....ha tudta volna, hogy nekem mindkettő van...

2017. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Ha pólóban nem látszik, akkor a kutya sem fogja megtudni a munkahelyeden.
2017. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!