Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítene valaki?

Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Az érettségi után elvégeztem egy idegenvezető OKJ képzést sikeresen- gondoltam a nyelvekből jó vagyok, s érdekelnek különböző országok kultúrái, történelme, látnivalói- , viszont amikor állást kerestem nem jártam sikerrel, pedig sokáig próbálkoztam. Gondoltam kitanulok egy versenyképes szakmát, szakács-cukrászként tanultam, de rájöttem, hogy nem igazán fekszik nekem ez a szakma, mármint a vendéglátás.

Szeretnék elhelyezkedni az idegenforgalomban, mint idegenvezető, viszont tudom, hogy nem igazán lehet főállásban csinálni, ezért gondoltam, hogy dolgoznék utazási irodában mellette. Viszont nem igen találtam olyan állást, amit pályakezdőként betölthetek. Valaki tudna tanácsot adni, hogyan induljak el?



2017. szept. 30. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
tudsz idegen nyelveket és nem tudsz elhelyezkedni? tudod a kulturákat is? hogyhogy nem tudsz elhelyezkedni?
2017. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezekre a kérdésekre én is keresem a választ. :) Igazából angolul beszélek folyékonyan, németet társalgási szinten.
2017. szept. 30. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Keres valami multit a közelben én boltba menék eladonak ahol sok külföldi oda biztos felvenének.
2017. okt. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor probálj meg kimenni külföldre.

három ismerösöm is járt már new york-ba.dolgoztak is ott.

hoteleket is felkereshetsz vagy fordítoi munkákat is vállalhatsz. magánba taníthatsz angolt.

keress turizmusi lehetöségeket.

pl. tudom is én. budapesten a sok híres épületeinknél, látnivaloinknál a külföldieknek elmondhatod h miért miröl híres ez meg az a híres épületünk.

pl. halászbástya-- ez jutott most eszembe.

megnézed h mik az elérhetöségek és e-mailban leírod h nincs e szükség angol tudo idegenvezetöre.

2017. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kriszti :) Megpróbálom :) remélem sikerül :)
2017. okt. 1. 19:41
 6/10 anonim ***** válasza:

gyakorolj. de a tökönrugást is ajánlom ha bedurvulnának. de nem hinném h sokáig huzznák a dolgot.

van haverod, haverjaid? azért ha többen vagytok méginkább jobb lewnne. vagy egy kutya. van kutyád? joban vagy a kutyákkal? van ismerösöd akinek van kutyája és ismered azt a kutyát? mert akkor az még jobb lenne mert akkor soha nem probálkozna más cigány sem.

2017. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tetszik a dumád, de tényleg. :D De nem szándékozom fizikai erőszakot alkalmazni, ha nem muszáj :D
2017. okt. 2. 20:45
 8/10 A kérdező kommentje:
És nincs kutyám, macskám van :D
2017. okt. 2. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:

hát most két- nagydarab cigány állt az utamba.

ezek gazdagok, napszemcsi, nagyduma, felvannak pumpálva.

nagyon kiabáltak és megakartak félemlíteni.

de én csak nyugodtan mondogattam h hallom, nem vagyok süket és én egyböl megértem amit mondanak nekem--és mutogattam a fülemre. én is macskás vagyok, sajna nem értek a kutyákhoz.

2017. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én mindkettő :)
2017. okt. 8. 13:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!