Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem vesznek fel engem a...

Ha nem vesznek fel engem a munkaugyi kozpontos kepzesre akkor hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
tegnap voltam felvetelin es meg azota se hivtak, mi lesz ha nem sikerul?? mit fogok csinalni csak 8 altalanosom van, nem akarok gyarba menni se kozmunkara

2017. okt. 6. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

8 általánossal ne akarj már válogatni...akkor menj tanulni, egy szakmát 2 év alatt elvégzel. de ha ennyire életképtelen vagy, azzal is csak gyárban fogsz dolgozni. Az érettségi is alap, az se ér semmit, meg a legtöbbnek a diploma is csak drága kép a falon mert semmit nem ér vele..

legyél találékony, ne itt keseregj, de ha ilyen képzésre nem vesznek fel akkor elég homálynak kell lenned..szerintem türelmesen várj, meglesz az!

2017. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Prostitúció XD
2017. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
8 általánossal nincs olyan, hogy akarok vagy nem akarok. Csinálni fogod ami adódik, mert vagy csinálod, vagy nem eszel.
2017. okt. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azota se hivtak, szerintem nem fognak felvenni😭
2017. okt. 6. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Akkor elmész gyárba, nem feldolgozni kell, hanem dolgozni!
2017. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Figyu haver. Mennyél elsőnek gimnáziumba. Akár estire is. Majd menj el egy szakmára. :)
2017. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gyári munka, vagy takarítás. 8 általánossal máshova nem nagyon fognak felvenni.

Ha ennyire büdös a munka, és tanulni sem akarsz, akkor keress egy palimadarat aki eltart.

2017. okt. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Köszi a privát üzenetet kérdező

"Asus laptop: te meg menj apad fasz4ra, buz1."

Te fogsz oda menni, iskolázatlan majom :D Mi lesz veled, ha nem lesz kin élősködnöd? A 22.000 Ft-os FH-tből nem fogsz megélni. Igazgatónak meg nem fognak megtenni sehol se, te fogyatékos.

Ha semmit se akarsz csinálni, se dolgozni, se tovább tanulni akkor ne rinyálj.

2017. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki 0% látom csak önigazolást vártál kedves kérdező :D szánalmas vagy és egy örök vesztes leszel/vagy ezzel a hozzáállással. Azt hiszed minden ingyen a tied lesz és semmit sem kell tenned érte? Látom fáj az igazság
2017. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én benyalok, kedves kérdező, nekem kell a zöld pacsi!

Van benned spiritusz! Fideszes politikus még lehetsz, abban nagy pénz van, és látod, milyen sokra vitték agy nélkül.

2017. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!