Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem sikerul veletlenul a...

Ha nem sikerul veletlenul a felvetelim a munkaugyi kozpontos tanfolyamra akkor lehet konyorogni hogy felvegyenek? Mi tortenne ha konyorognek?

Figyelt kérdés
ez az egyetlen eselyem az eletben ha ez nem sikerul akkor csak gyarba birok menni 3 muszakba en nem akarok ejszaka dolgozni meg gyarba menni, nincs szakmam csak 8 altalanos, valamennyi penzt a kepzesen is kapnek a munkaugyitol meg ingyen berlet ingyen kepzes es legalabb lenne szakmam.

2017. okt. 2. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ja könyörögj. Mi mást tenne egy lúzer.
2017. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha megvan rá a támogatási keret, akkor a képzések folyamatosan újraindulnak ahogy egy osztály levizsgázik. Ha meg van adva hogy a képzés ideje 9 hónap, akkor 9 havonta várhatóan ismét elindul a képzés. Túljelentkezés esetén akár megpróbálhatnak két osztályt is indítani. Tehát ha nem férsz be egyszer valami miatt akkor legközelebb újra próbálkozhatsz.


A bemeneti teszt általában a túljelentkezés szűrésére szolgál, illetve hogy aki nem illik bele a képzés rendszerébe de mégis jelentkezett azt kiszűrjék (analfabéta például). Ha a felvételi nem szakmába vágó akkor egy sima általános műveltségi tesztet kell írni. Nem zárja ki hogy 8 általánossal ne lehetnél a világban tájékozott ember.


A könyörgés viszont nem túl célravezető. Ha a képzéshez nem felelsz meg de nagyon erőlteted hogy dolgozni akarsz, szerintem hamarabb pakolnak be közmunkára.

2017. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas lúzer lennél.

Igen kapsz pénzt, a munkaügyi központol,de ha megbuksz nem jársz be vissza kell fizetni:D Remélem ezt is tudod.

Amúgy nem tudom,hány éves vagy, de ha ott nem sikerül a felvételi,vajon munkahelyen (tök mindegy hogy gyár vagy sem) sikerülne a teszted?!

Másik könyöröghetsz,legalább szerzel egy jó napot ott az embereknek,jót fognak röhögni

2017. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
regebben mar akartam menni pont ugyanerre a kepzesre akkor egyenletek voltak a vizsgan es nem tudtam ezert most probalom megtanulni a neten az egyenleteket, de lehet most nem is az lesz olyan kiszamithatatlan dolog ez
2017. okt. 2. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
A képzés vizsgáján arról kell számot adni amit ott tanultál. Ha egyenlet van a vizsgán akkor ahhoz megfelelő matematikai órán azt neked meg fogják tanítani. Nem a semmiből kell a vizsgát tudni hanem amit a képzés alatt és vizsgára felkészülve megtanultál. Ne a mostani tudásodhoz hasonlítsd a vizsgát, hanem majd amit ott megszerezhetsz.
2017. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
felreerted a felveteli vizsgan voltak egyenletek es nem vettek fel mert nem tudtam megoldani oket, es most megint jelentkeztem kepzesre es azt akarom h felvegyenek.
2017. okt. 2. 17:47
 7/12 anonim válasza:

Gratulálok minden szánalmas nyomoréknak, akik értelmes válasz helyett csak lúzerezni tudnak...



Kérdező, először is nagyon jó, hogy ilyen kitartó vagy és dícséretes, hogy próbálsz felkészülni a felvételi tesztre, amennyire Tőled telik. Ha nem is vennének fel most, ne keseredj el. Közmunkára is jelentkezhetsz bátran a helyi önkormányzatnál vagy a munkaügyi központban. Nem egy álommeló, de a gyárnál mindenképp szelídebb ( mondjuk a fizetés is.)

Gyakran indítanak olyan tanfolyamot is a hozzád hasonló felnőtteknek, akik esti iskolában megszerezhetik az érettségi bizonyítványt. Ha most nem vesznek fel, ne hagyd annyiban, érdeklődj arról, hogy mikor indulnak új képzések. Tudják, hogy nagyon akarod.

Kitartás!

2017. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Feleslegesen könyörögnél, csak beégetnéd magad. Íratkozz fel egy másik tanfolyamra, vannak olyanok is, amikre csak aluliskolázottak (max 8 általánost végzettek) jelentkezhetnek.

Próbálkozz olyanokkal, lehet, hogy jobban sikerülne a felvételi teszt is.

2017. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Könyörögni, azt ne tedd.

Sok a jelentkező, és nem csak a teszt dönt. Szerintem meg lehet csinálni.

Orvosi alkalmassági is kell!

( arról nem írt senki, szerintem. anno takarítóra akartam menni. átmentem mindenhol. doki alkalmatlannak talált. betegség miatt. epi ).


Nem pánikolni, sikerülni fog. Közmunkából ment ismerősöm érettségizni. Előtte egy idős gondozóin volt.

Ha helyhiány miatt kiesel, jelentkezz másra...

2017. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azokkal a tanfolyamokkal se fogsz jobb munkát találni, mint egy gyári munka, sajnos.
2017. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!