Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaköri leírás hiánya és...

Munkaköri leírás hiánya és követelések?

Figyelt kérdés

Pár napja járt le a próbaidőm és megkérdeztem de se bejelentve nem leszek a szakmámmal, se munkaköri leírást nem fogok kapni, cserébe pedig újabb és újabb követelések jönnek a főnöktől!

Pl a H-V 0-24 rendelkezésre állás, szabi, táppénz alatt és bármikor, megmondta hogy bárhol vagyok, bármit csinálok fel kell vennem a telefont (van helyettes, nincs olyan infó amit csak én tudok). Tehát moziba se mehetek mert ha akkor hívnak utána lecseszés van hogy emiatt a központi iroda számát kellett hívnia az ügyfélnek (a honlapon az van hogy ilyenkor azt kell hívni...).De nekem erről nincs aláírt munkaköri leírásom... Ez elég nyomós indok a felmondásra??


2017. okt. 6. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vagy te dramatizálod túl, vagy növessz golyókat.
2017. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sajnos ez így van. Konkrétan azzal fenyegetett, hogy ha mégegyszer a központi számot hívja valaki mert engem nem ér el, legyen az hajnali 2 vagy legyek temetésen kirúg..

Papíron utómunkálatokat(ipari) végző munkás vagyok...

2017. okt. 6. 19:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Mit csináltál 3 hónapig, ha ezt nem???

Most utáltad meg???

Valami hatalmas balek vagy-leszel ( csicska-bocsi ).

Döntsd el, hogy kell e ez neked és annyiért, amit kapsz...én lesz@rnám e melót, bármennyit fizet.

2017. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első 2 hónapban nem volt telefonom, egy hónapja van hogy legyen saját számom és ne a vezetékeshez legyek kötve, sose jött eddig munkaidőn kívül hívás, de most szombat este hívott valaki,amit másnap reggel láttam,mert elmentünk bulizni, akkor nem volt elérhető a szám. Hétfőn már várt a főnök, hogy nem voltam elérhető és emiatt a központit hívták. Ekkor mondta el egyáltalán hogy ezt ő így gondolja...
2017. okt. 6. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Kérj tőle nettó 100.000ft kiegészítést, ha ő ezt így gondolja, mert te meg így gondolod;)

Az előzőeket nem viccből írtam, az a jövőd..., ha nem húzol határokat, amit vagy elfogad a rabszolgahajcsár vagy nem.

2017. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondj fel, csak rosszabb lesz, nem kötelezhet erre jogilag!


És nyugodtan vedd fel titokban, hogy ilyenekkel fenyeget.

Emellett, ha van a cégnek etikai telefonvonala, nyomd ott fel!

2017. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt így nem vállalnám.

Mi az hogy H-V ig 0-24 óráig elérhető legyél? ( tudom hétfőtől vasárnapig )

Aludni so se kell?? Ne vagy robot.

Magánélethez mindenkinek joga van. Rosszul tudom??


Jókat írtak előttem.

2017. okt. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez szanalmas... tavaly terjedt egy video, ahol interjuztattak munkavallalokat. Elmondta egy oltonyos faszi hogy 0-24-ben legyen elerheto a jelolt, nincs fizetes stb. A vegen derult ki hogy az anyak-rol van szo, ugyanis egy anya “dolgozik” ennyit “ingyen”. Na de ez egy poen volt es erdekesseg. Anyak napjan osztottak meg tobben. Ha csak nem anya vagy ezek a kondiciok betegesek.
2017. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez gáz és ilyen nincs. Nekem van rendelkezésre állás a szerződésemben, munkaköri leírásomban és a bér is így került megállapításra, mivel viszonylag fontos a munkám, de még vészhelyzet esetén sem tolnak le, ha nem veszem fel a telefont egy fontos eseményen pl. A múltkor egy esküvő alatt hívogattak, akkor is csak 1-2 óra késéssel tudtam visszatelefonálni, nem történt katasztrófa. Egyébként a hasonló beosztású kollégámmal felosztottuk egymás között a "készenléteket". Így egyik héten őt hívogatják, a másikon engem.

Te tudod, hogy mit vállalsz, de én alapból elköszönnék amiatt, mert nem hajlandó bejelenteni. Lehet most nem számít, de ha egyszer hitelt vagy kölcsönt szeretnél, otthon maradnál a gyerekkel, vagy nyugdíjba mész, akkor elgondolkozol rajta, hogy volt e ennek értelme.

Meg kell mondani a főnöknek, hogy ezt így NEM! Felvázolod a saját elvárásaidat, ha neki nem felel meg és nem is hajlandó közelíteni, akkor el kell köszönni egymástól.

2017. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sarkítok.

Pl a temetkezési vállalat is tart ügyeletet. Gondolom kb 2 hétre előre megvan ki hogy dolgozik.

Ott be vannak osztva, ma Te vagy az ügyeletes, holnap pedig Te. Légy elérhető.

Más munkakör amit a kérdező ír, de azért itt se úgy van hogy 1 enber lesz talpon a vidéken...

2017. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!