Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egy magamfajta...

Szerintetek egy magamfajta kissé régimódi (13éves) gyerek-et szivatnák a menőbb gyerekek a saját korosztályából? (egy kicsi leirás a személyiségemről)

Figyelt kérdés
szeretem a klasszikus zenét,szeretem a bushidot anime fan vagyok nem nagyon szeretek tömegben lenni a focit is szeretem de sosem rakom tornaorákon oda magam mikor focizunk,nem vagyok jó a csapatmunkákban zongorázni is szeretek

2017. jún. 9. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű.
2017. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szivatNÁK (feltételes módban)?


Nem jársz iskolába?

Ha jársz: szivatnak vagy nem?

Ha nem jársz: hogy-hogy nem jársz?

2017. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát iskolába éppen járok 6.os vagyok csak és nem váltam külön az osztályomtól csak annyi,hogy hát 1. osztály óta nem nagyon tudtam beilleszkedni, megha átiratkoznék akkor azt észre sem vennék,nem nagyon nyitottam az évek során feléjük nem szoktam közös programokat velük csinálni, osztálykiránduláson pedig eddig voltam 6-szor és eldöntöttem,hogy jobb volna beilleszkedni igy gondoltam nyitok feléjük kicsit a személyiségemről nem sokat tudnak mit szeretek és mit nem és ezért kérdeztem ha megtudnák akkor szivatnának?
2017. jún. 9. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
En tuti szivatnalak, de csak az anime miatt. A tobbi nekem oke.
2017. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te nem régimódi vagy, hanem zárkózott, és nem teljesen mnosta át az agyad a 3 percig élő "trendiség".

A menők nem "menők", hanem felszínesek.

A klasszikus zene szeretete nem régimódi dolog. SOk ilyen fiatalt ismerek. Konziba, Zeneakadémiára járnak.

Tudom, könnyű mondani, de csináld azt, amit szeretsz, és olyan közegbe fogsz kerülni.

Ragaszkodj hozzá. Nem vagy egyedül, sok ilyen fiatal van, valahogy próbáld megtalálni őket, és velük teremts kapcsolatot.

A felszínesek mindenhol ott vannak, ők lesznek azok, akik semmire nem viszik, majd hitelből megvesznek mindent.... blabla bla.....


Én erre kicsit/nagyon későn jöttem rá. 30 körül.

Engedd el őket. Tarts egy laza, formális kapcsolatot velük.


Fogj egy papírt(!), írd le, mi neked a fontos, és maradj mellette. Rengeteg ember le fog kopni mellőled, de aki marad, azzal eg hajóban evezel.


Szarj mindenkire. A saját céljaidra koncentrálj.

Senki nem fog helyetted élni.


Egy kicsit talán elgondolkoztató, ez a régi dal: https://www.youtube.com/watch?v=3Izg_4rxQx0

2017. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem írtál, ami régimódiságra utalna... Nem tudjuk, hogy fognak-e szivatni, nem ismerjük őket, ha nem teljesen gyökerek, akkor hagyják majd, hogy beilleszkedj.
2017. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha netán neked az a rosszfiú, aki nem szob, nem állt be a sorba a konzum világban, hanem saját céljai vannak, saját értékrenddel, amibe beletartozik, hogy nem másokon gázol át, így kilóg kicsit a sorból, akkor okés, mert én is ilyen ilyen vagyok.


És ne essen félreértés, én is szeretem a pénzt, abből élek, de ha ez rosszfiú, akkor őket szeretem. Bár szerintem nem.

Egy régi filmrészlet: https://www.youtube.com/watch?v=-1LRD3DtFAo

2017. jún. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2017. jún. 10. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!