Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki munkahelyen fogat mosni?

Ciki munkahelyen fogat mosni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2017. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2017. okt. 9. 22:55
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én is mindig megmosom a fogam a munkahelyemen. A korábbi helyeimen is így tettem. Tisztaságérzetet ad, a kellemes leheletről nem is beszélve.

Egyébként mindig kevesen voltunk olyan kollégák, akik fogat mostak. Ahol jelenleg dolgozom, ott rajtam kívül senki.

2017. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A méteres szájszag meg a fél fejeskáposzta egész nap a fogad között sokkal cikibb, az igényesség nem az. :)
2017. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat eszek én is mindig megmosom a fogamat kaja után. Soha nem szól senki semmi rosszat.

Amikor kiműtötték a bölcsesség fogam, akkor baromi fontos volt a szájhigiénia. Minden evés után fogat mostam. Akkor sem nézett senki furán rám. Ha nézett volna sem érdekel.

Mára már elszigetelt az irodám és 3 nőre jut egy zuhanyzó, mosdókagyló, vagyis a jó szokásomat továbbra is tartom. A fogkefém ott van a szekrényben, ahogy a tusfürdőm és egy törölköző is. Sosem lehet tudni.

Egyébként a munkaköröm nem indokolja a zuhanyzást, irodista vagyok, de van hogy jól esik egy forró zuhany mondjuk egy hideg téli napon, terepi meló után, vagy hazamenetel előtt. Annál furább nincs, mint amikor a főnök végig csattog fürdő papucsban a folyosón, de ez sem érdekel! Ha nekem ez esik jól, akkor ez! :)

/Na jó, baromira ritkán zuhanyzok a cégnél. De akkor nagyon jól jön, amikor otthon mondjuk egy hétig nincs melegvíz karbantartás miatt. :)/

2017. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nálam a zuhanyzás kérdése nem merül fel, erre nincs szükség, nincs is rá terep. fogmosáson azért vívódom, mert nem így van, hogy 3 emberre jut 1 mosdó.
2017. okt. 14. 11:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Aki ebéd után közvetlen fogat mos, az inkább roncsolja a fogait, semmint növelné az élettartamát.


[link]


Csak gondoltam ideillesztem.

2017. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Fogorvos mondta, hogy várjak vele fél órát, és utána. Egyébként én egyéb okból is fogat mosnék, van egy betegségem, ami rossz szájízt és szájszárazságot okoz. Segít rajta a fogmosás.
2017. okt. 28. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!