Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha vétettem egy apróbb hibát...

Ha vétettem egy apróbb hibát péntek délután munkaidő/munkahét végén, holnap reggel hogy jelezzem, hogy hibáztam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a szavak embere, és sosem kellett még szégyenkezve odakullognom, hogy mégsem sikerült. Ennek tetejébe szóltak, hogy figyeljek oda, de sajnos még így is becsúszott a hiba. :(

Egy apró számolási hiba, 3-mal kevesebb embert számoltam valahova, és félek, hogy már beküldték a kapcsolódó helyre az eredményt.

Tudom, hogy béna vagyok, és oda kellett volna figyelnem, azt szeretném tudni, hogy hogy kezdjem el a "nagy bejelentésem" hogy hibáztam, és javítom azonnal?


2017. okt. 8. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig az a legjobb, amit tehetsz, hogy holnap reggel 8-kor ezzel kezdesz. Lehet, hogy még hálásak is lesznek, arról nem beszélve, hogy én jobban értékelem a bevallást, minthogy "bemegy valahogy és vagy észreveszik, vagy nem" eljárást. Lehet, nem is lett még elküldve, vagy elfelejtették és, ha nem hibáztál volna, nem veszik észre. 😉 Az is lehet, hogy nincs is hiba, csak úgy érzed. 🙂
2017. okt. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos biztos, hogy elszámoltam, de remélem, hogy nem fogják nagyon leszedni a fejem. :(


Egész hétvégén ezen rágtam magam, de nem akartam a munkatársam személyes mobilján felkeresni, hogy az ő hétvégéjét is elrontsam, vagy idegeskedjen, mert béna voltam. :(


Szerinted hogy kellene kezdenem a mondandóm?

Erika, ne haragudj, azt hiszem pénteken nem adtam hozzá valamit a számolós feladathoz, szeretném átnézni és kijavítani, ha még lehetséges? Inkább most reggel korrigáljuk, az nem annyira gáz, mintha két hét múlva bukik ki.

2017. okt. 8. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így.

Mindenki követ el hibákat, minél előbb szólsz, annál előbb kijavíthatjátok :)

2017. okt. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szépen vezetnéd be a mondandódat, ahogy leírtad és nem hiszem, hogy leharapná a fejed. ☺
2017. okt. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogatást!

Sikerült szólnom, megköszönte, nem szedte le a fejem (még) senki.


Egész hétvégén rémálmaim voltak egy ilyen kis hibával kapcsolatban, ami lehet nem is számít annyira. Megfogadtam, hogy ha sikerült ezt csendesen elintézni, sokkal körültekintőbb leszek legközelebb.

2017. okt. 9. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!