Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit takar pontosan a "kiváló/k...

Mit takar pontosan a "kiváló/kiemelkedő kommunikációs képesség" kifejezés?

Figyelt kérdés

Álláshirdetésekben szoktam látni ilyen és ehhez hasonló kifejezéseket. Ez pontosan mit takar? Szinte minden munkában elvárás. Én nem vagyok túl beszédes, tehát nem az a társaság közepe, pörgős személy vagyok, de persze ha kell, tudok kommunikálni, választékosan fogalmazni, udvariasan és türelmesen beszélni az emberekkel. Szerintetek egy olyan munkára, ahol elvárás a jó kommunikációs képesség, pontosan milyen embert keresnek? Aki állandóan beszél, mer egy csomó ember előtt pl előadni, vagy elég az, amit én is leírtam, amilyen én vagyok? Hozzáteszem, nem olyan nagyon komoly munkáról van szó, recepciós vagy eladói munka.


Köszönöm előre is. 21/L



2017. okt. 8. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A recepciós pedig elég komoly munka. Külföldiekkel is kellhet beszélni stb. én is ott tanultam meg beszélni,mikor tourinformban dolgoztam. Előtte is tudtam, de elvárás, hogy ne köpködj, ne legyen büdös vagy bagó szagú a szád, mivel a munkád része a beszéd. Ha épek a fogaid az kifejezetten előny. Sokan ilyen dolgokra nem is gondolnak, pedig milyen fontosak. A beszédesség sem hátrány, mosolygós, kedves, segítőkész attitűd kell.
2017. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Eladja az eszkimónak a jeget is féle :D
2017. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
1. De mégis mire fel van ennyi elvárás recepciósnál ha közben havi 240 órában 140-et keres?
2017. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem köpködök és szépek a fogaim. De gondolom nem csak ez számít.
2017. okt. 10. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!