Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik nagy gyárban dolgoznak,...

Akik nagy gyárban dolgoznak, ti a második napon magatoktol beáltatok dolgozni oda ahol az első nap is voltatok vagy megkerdeztetek a muszakvezetot hogy ma mi legyen?

Figyelt kérdés
es egyaltalan emlekeztetek hogy hol voltatok az elso nap?? es ti nem tevedtek el a gyarban?? hogyan lehet a legkonnyebbeb megjegyezni hogy hol az oltozo a wc meg ilyesmik??

2017. szept. 23. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk én csak diákmunkán voltam gyárban de mindig megkérdeztük a műszakvezetőt hogy hol legyünk.

Ő dönt ugye:)

2017. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

:DDD

elnézést.

2017. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én két helyen voltam. Egyik helyen a műszakvezető elmondta minden reggel hogy ki kivel merre lesz, majd délben váltás és átraktak máshova.

Másik helyen pedig eleinte megmutatták hogy ezt és azt fogom, aztán pár műszak múlva felírtak engem is a a napi/heti beosztás táblára amin látni hogy ki mit csinál.

2017. szept. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Én 4 hónapja dolgozok egy kis cégnél, de gyárszerű munkát. Minden nap úgy indítok hogy odamegyek a műszak vezetőhöz és "Szia János! Ma mit csináljak?"

Előtte gyorsétteremben, hipermarketben és építkezésen is így tettem mindig. De azt vettem észre hogy mindenki.

Ha valami miatt ezt nem így kell azt úgy is tudni fogod.

2017. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is dolgoztam gyárban, ott is úgy volt, hogy műszak elején mindenki egybe gyűlt, és akkor osztották ki a munkát, ki mit csinál.

A gyárban pedig napokig kóvályogtam. Mindig késtem, mert eltévedtem. Minden sor egyforma, minden ajtó ugyan az, semmi jelölés (a sorok természetesen meg voltak jelölve, de én hülye először nem figyeltem :$)

Nagyon ciki, még leírni is. De én amúgy is eltévedek mindenhol..

2017. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!