Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökömnek annyira nincs...

A főnökömnek annyira nincs tekintélye, hogy az állandó leszúrásokkal próbál irányítani. Hogyan kezelhetném? És normalizálhatnám a helyzetet?

Figyelt kérdés

Állandóan kapkod, nincs türelme. Ha megkérdezek valamit a munkámról, azt mondja hogy ez természetes nem is kérdés, ha meg kérdés nélkül csinálom akkor meg hogy miért nem kérdeztem meg.

Ebédelni úgy tudok elmenni ha eltudok mintha lopni mennék. Nekem kellett szólni mert több havi fizut elfelejtett átutalni.

Szabadságon még sose voltam 1-2 napnál többet, igaz utazni sem telne.

Elvárja hogy én hitelezzek a cégnek a házipénztárba.

Egész évben de főleg télen zavaró, hogy nyitott ablaknál dolgozunk mert annyira dohányzik hogy meglenni nagyon nehéz, persze nála az ablak csukva.

Amikor valamit szóvá teszek akkor nyíltan hangoztatja hogy úgysem érdekli amit mondok, viszont azt kell csinálnom amit ő mond.

Egyébként a külvilág felé kedves aranyos ember.

Meg ha viccelődsz vele megenyhül.

Csak így nincs nagyon kedvem viccelgetni.



2017. okt. 6. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress masik melot?
2017. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress más melót,erre nem lehet értelmesebbet írni, te is tudod.
2017. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen át tudom érezni a helyzetet,hasonló helyzetben voltam én is.Szerintem is jobb egy új munkahely,ha találsz egy jobbat,minthogy tönkretegyenek.
2017. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!