Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen indokot mondjak a...

Milyen indokot mondjak a főnöknek, hogy helyezzen vissza?

Figyelt kérdés

Két hónapja jöttem ki Németországba, eddig nem volt semmi gondom senkivel. Most viszont a cégben áthelyeztek egy másik raktárba, ahol az egyik munkással nagyon nem jövök ki. Állandóan játsza a főnököt, holott ő is egyszerű munkás, okoskodik állandóan, szerintem valami komplexusa van vagy nem tudom. Hiába próbáltam szép szóval magyarázni neki a dolgokat ha gondom volt vele, nem akarja megérteni. Ha kellett én mindig segítettem neki ha megkért, ő viszont kifogásokat talál, ha nekem kellene az ő segítsége.

Nyilván nem akarom azt mondani a főnöknek, hogy vagy ő vagy én, szóval valami kifogás kellene, hogy itt miért nem jó...Egyszerűen elegem van, inkább felmondok, mert előbb utóbb hozzávágnék egy palettát, már pedig én nem azért jöttem ki, hogy 2 hónap után megbélyegezzenek.


2017. okt. 15. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

" Helybeli lakos, vagy más országból való "?

Megpróbálnám visszakérni magam.

Verekedésbe én se mennék bele.

Más melo után nézni, esetleg.

2017. okt. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Afgán a "kolléga".
2017. okt. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!