Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közlekedésre panaszkodott a...

Közlekedésre panaszkodott a kolleganő de kirúgták már nem gond a közlekedés most meg ez a gond-miket produkál az élet?

Figyelt kérdés

Ez milyen sztori? Kolleganő állandóan panaszkodott hogy messze van neki a munkahely 2x át kell szállni és nagyon unja már.

Na nem emiatt ugyan de létszámleépítés volt és lapátra tették őt is. Nem gond többé a közlekedés ide mert nem kell többet jönni.

De ez se jó neki mert most telesírja a facebookot hogy jaj mi lesz vele és nincs hova bejárnia és ennél nincs rosszabb.

Hát eddig volt hova bejárni és állandóan sírt most nem kell többet jönni úgyis utálta unta stb (ő mondat) most ez se jó?


2017. okt. 18. 10:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
gondolom neked nem megterhelő a bejárás és nulla empátiával rendelkezel.
2017. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy.
2017. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

" neked nem megterhelő "


Ahogy tetszik....én TÖBBET közlekedem időben tehát több okom lenne panaszkodni mégse teszem merz tisztában vagyok azzal az aprósággal hogy ez nem börtön semmi se kényszerít rá hogy itt dolgozzak saját szabad döntésem volt hogy ide jöttem és az is hogy itt maradok úgyhogy abszird lenne ha panaszkodnék....

mert ha ez börtön lenne akkor oké. Na de ha valakinek nem jó itt hát nyitva az ajtó húzzon el.


Ha meg nem tud mert máshova fel se vennék akkor meg ne panaszkodjon hanem örüljön hogy ez is van és zengjen panasz helyett hálaimát.

De még job ha se ezt se azt nem teszik hanem kussol


Rosszul látnám?

2017. okt. 18. 10:40
 4/44 anonim ***** válasza:
97%
Munkaügyis kamutrollunk alkot.
2017. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Sírjon csak, nem vagyok ott, nem voltam benne a sztoriban, de biztos igaza van. Figyej ide ! én nem Budapesten lakom,(ahol érthető, ha valaki órákat utazik abban a böszme nagy városban), csak egy nagynak nevezett, de kicsi városban (150-200 ezer fő), ha kocsid van, 5 perc alatt eljutsz bárhova benne. Olyan tömegközlekedés van ami nem tartja szem előtt a helyi lakosok, az itt dolgozók érdekeit, kényelmét. Volt olyan munkahelyem, itt helyben, ahova annyi idő alatt jutottam el, kettő busz csatlakozással, mintha elutaztam volna a szomszédos megye székhelyére (70 km). Én is hápogtam sokszor, a kollégáim soha nem adtak igazat, a főnököm válasza csak annyi volt, hogy tudtam nagyon jól mikor ide jelentkeztem, hogy ez van (dehogy tudtam). Vérlázító, hogy az aki hajnalban kel, több műszakban dolgozik, annak nem megoldható a normális, kényelmes közlekedés, de az egyetemisták kedvéért pl. külön járatokat indítanak el, ami "háztól-házig" viszi őket és még csak kihasználva sincs.
2017. okt. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak hülye és érzéketlen vagy. Mondok egy példát. Egy ember sincs a világon, aki legalább egyszer ne panaszkodott volna a szüleire. Most akkor miután meghalnak, akkor ne gyászoljon és ne sírjon, mert a múltban panaszkodott rájuk? Ez nem így működik. Szerinted ha meghal a szülő, akkor minden gondja baja eltűnik és minden szuper lesz, mert megszűnt a panasz forrása?

A helyzet ugyanaz.

2017. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Továbbra is csak azt tudom mondani ez egy munkahely nem kényszertábor nem börtön. Akinek akármi baja van (hely fizetés légkör) annak ott az ajtó nyitva keres jobbat.

Ha talál.



Nekem is van bajom szar a fizu és most ha habzik a szám reggeltől estig akkor job lesz?

És ha szarnak tartom miért nem keresek mást?

Mert örülök hogy ez is van na ezért fogom be a számat.

2017. okt. 18. 11:19
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Na látod ezért tart itt ez az ország ahol tart, az ilyenek miatt, hallgatni nagyokat, szádat befogni, ha valaki kiabál akkor nem mellé állni, hanem belerúgni, eltaposni, kiiktatni .
2017. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

"ha valaki kiabál akkor nem mellé állni, hanem belerúgni, eltaposni, kiiktatni .

+"


??? LOL melléállni??? egy csoportos létszámleépítés keretében lapára tesznek valakit X másikkal együtt és még álljak mellé? minek? akor nem fogják lapátra tenni tán?


és hogy miért kussolok? miért ha kinyitom a szám akkor mi lesz vajon?


a) változni fognak a dolgok

b) semmi se lesz max kiröhögnek

c) azt mondják nem kell ide ez az ugráló melós elküldenek engem is


na melyik lesz? sztem az a) kizárt a b-c erősen sanszos.

nem?

2017. okt. 18. 11:35
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Mert tán a főnököd olvassa ezt a kérdést? Ezért rúgsz még itt is a kolléganődbe? Szerintem csak egy kis féreg vagy, aki még csak magán beszélgetésben sem tud beszélni, mert jaj mi lesz. Farkadat behúzod és csorgó nyállal élteted a főnökök lehúzását. Magyarul egy kiss s.ggnyaló vagy.
2017. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!