Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok munkát vállalni?

Nem akarok munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Nem azért mert büdös a munka hanem a munkatársak. Munkahelyen muszáj beszélgetni a kolégákkal? Úgy lenne jó hogy elvégzem a dolgom és megyek haza. Nincs kedvem még azzal is foglalkozni mit pletykál xy.
2017. okt. 18. 12:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Még beilleszkedjek? azért járnék dolgozni hogy pénzt keressek semmi másért. jópofizzak?
2017. okt. 18. 12:41
 2/10 A kérdező kommentje:
Aztán egyes helyeken csapatépítés az is minek?
2017. okt. 18. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem pedig azért keresel kifogásokat, hogy legyen miért ne menj el dolgozni.
2017. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el vannak ilyen emberek. Ez nem csak egy kifogás, hogy ne kelljen dolgozniuk. Én is ilyen vagyok, pedig én szeretek dolgozni. De amikor olyan helyre kerülök, hogy cspatépítés meg anyámkínja, akkor én már mentem is onnan el. Sajnálom, de engem nem érdekelsz, az sem érdekel, hogy házas vagy, vagy hogy vannak-e gyerekeid, nem érdekel, hogy te szeretsz vásárolgatni a szabadidődben. Én azért járok munkába, hogy elvégezzem a feladataimat, amiért fizetést kapok és megyek haza. Nem haverkodni járok oda.
2017. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni muszáj a kollégákkal, a napi rutint meg kell beszélni. Nem muszáj pletykálni, kibeszélni a másikat, de sajnos sok az idő, amit ott tölt az ember, mindig van valaki akinek éppen szófosása van... Meg össze is haverkodtok, és beszélgettek mindenről.


....Szoktam is mondani, hogy nem az a baj, hogy beszélsz, hanem az, hogy hallom.


Eridj dógozni :)

2017. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Dolgozni járok be a pénzért. A kollégákkal való jópofizás már nem megy, nem is akarok.
2017. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megértelek. Keress olyan munkát, amit egyedül lehet csinálni. :) A pletykálás amúgy még semmi, láttam ennél sokkal negatívabb dolgokat is munkatársak között. Vannak akik képtelenek csapatban dolgozni, szerintem nekik nem kellene erőltetni, mert csak a munkatársak napját rontják el. :)
2017. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem is az zavar hogy, beszélnek hülyeséget mondanak állandoan amiket elfelejteni sem lehet.Én is szeretek dolgozni de álltalában a vaccak életükröl panaszkodnak ami nem is csoda hogy, olyan.Persze kell a csapatmunka de mindig van 1 emberke aki elkezd személyeskedni.
2017. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig csak azért járok be melózni mert jó a társaság. Diák vagyok, már a pénz se nagyon kell. De suli után pár órára mindig bemegyek. Beállok dolgozni, dumálunk a srácokkal, cég kifizeti. Aztán jön havi 80 ezer. Jó lesz majd egyetemre.

Jó helyen, jó fej emberekkel hidd el nem olyan rossz. Pedig én is inkább introvertált vagyok. Nem teljesen, de inkább magamnak való. Viszont hogyha kulturált és kedves emberek vesznek körbe akik hajlandóak beszélgetni, esetleg sértődés vagy személyeskedés nélkül alkalmasak vitázni akkor igenis érdekes lehet egy közösség.

2017. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező? Én is hasonló vagyok, de már 35.
2017. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!