Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szólogat be?

Miért szólogat be?

Figyelt kérdés
Van egy kolleganőm minden nap találkozunk.Egészen jól megértjük egymást poénkodás és egyéb téren is.Mégis egy ideje talán távolságtartóbb vagyok vele hogy persze nehogy aztgondolják a kollegák hogy összemelegedtünk.Nem szeretem ha a munkahelyen rólam pletykálnak hogy xy-nal én tutira kavarok ezért vagyok távolságtartóbb, másrészt egyáltalán nem tartom jó dolognak ha munkahelyen kapcsolatba bonyolódunk kollegákkal.Talán ezen távolságtartás miatt nem tudom de mostanában ha beszélgetésbe elegyedünk van hogy bu.kó megjegyzéseket tesz spontán vagy éppen beszólogat mostanában és megszégyenítő megjegyzéseket tesz a kinézetemre.Ezt persze az ember egy ideig elvicceli meg persze viszonozza ahogy én is de ezzel nem tudom hogy mi a célja mert ezzel csak jobban eltávolodom tőle hisz ezeknek a megjegyzéseknek is már sértő lehet ha sokszor megtörténik.Persze jeleztem neki finoman hogy jó lenne ha visszább venne hátha veszi a lapot több kevesebb sikerrel ienkor mindíg azzal védekezik hogy ő hogy kedvel engem.Szerintetek mit csináljak tegyek persze kultúrált keretek közt hogy visszább vegyen és normalizáljam a kapcsolatunkat.

2017. okt. 18. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meló után üljetek be egy kávéra valahova és beszéld el neki szemtől szembe a fenti soraidat.


A munkahely a pletykák melegágya:DDD

Valakivel négyszemközt beszéltem egyszer és délután már megtudtam, hogy az ölemben ült, de miért nem emlékszem erre és leányzó sem...:DDD

2017. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csodás
2017. okt. 18. 20:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Kössz ;)
2017. okt. 18. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Akinek saját magától nem jut eszébe,hogy nem kellene bunkóskodni,azzal hiába beszélsz bárhogy,két nap múlva folytatja.

Ha valaki egy kicsit nagyszájúbb,az úgy megalázza és elküldi a k.anyjába az ilyen ócska pr0likat,hogy az életbe nem fog többet beszólni,csak hát nem mindenki ilyen.

Sajnos rengeteg ilyen kóstolgatós tahó van mindenfelé,úgy hogy nem egyedi eset,amit írsz.

Szerintem szép lassan építsd le,és ne engedd 3 lépésnél közelebb az ilyen típusokat.

Végezd a munkád,és a magánéletedet élvezd,meg a céljaidat,ne pedig a "poénkodást" az ilyenekkel.

2017. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamien szinten rosszul esik tőle mert a barátomnak tartom tartottam ráadásul csaj és nem szeretném annyira durván leoltani egy nőt az nem az én stílusom, bár ami késik az nem múlik :D
2017. okt. 19. 04:30
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

4 vagyok.

Ilyen nincs 2017-ben,hogy barát,nevetséges...

Itt erő,vagyon,nagypofájúság harc van,semmi más.

Meg leoltani... a villanyt szokták leoltani,meg a kutyákat oltani,és a kisgyerekeket tetanusz ellen.

Egy zöldfülű komolytalan vagy.

Ahogy írtam,a saját jövőddel foglalkozz,hagyd az ilyeneket a fenébe.

Egyébként nő,vagy csaj?Mert nem mindegy... :)

2017. okt. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5


Ha van eszed, akkor hosszútávra tervezed a megoldást e gondra és úgy, hogy a jövőben ez ne üssön vissza, mert még kellhet e leányzó segítsége-barátsága, mert írtad azok vagytok csak elszaladt vele a paci.


Ökörség belerúgni mindenkibe, akire kicsit haragszol, hogy megmutasd, mekkora lábad van, mert ha elcsúszol, senki sem kap el és fel sem segít...pusztulj ott, te nagylábú:DD

2017. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már most mindegy tegnap rosz paszban voltam öszevesztünk.De megtudtam hogy máshonnét fúj a szél.Egy bizonyos uriember mozgatja a háttérben a szálakat.Lehet kár volt ráförmedni szegény meg is szeppent :D láttam rajta hogy tanácstalan szegény.Utánna meg is bántam.Körbekérdeztem illetve érdeklődtem ,elmondtam mi a baj és fölvilágosítottak hogy honnét ered ez a dolog.Röviden annyi hogy az egyik kollega akivel kicsit összezördültem ,ő cukkolja.Egyébként aki belémrúg azt én is megrúgom mert csak a hü.e hadja magát.Szegény lányt sajnálom de majd kiengesztelem.Hogy tudom ki áll ez mögött ezt egy fé.eg gyerekes dolognak tartom.
2017. okt. 20. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!