Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az lene a kerdesem hvan...

Az lene a kerdesem hvan allatunk egy neni es allandoan szologat h hangosak a gyerekeim? Mar elnezest kertem tole ez miatt de csak szologat mit lehetne ijen hejzetbe csinalni?

Figyelt kérdés
Mar szoltam neki h ne haragugyon de nem nagyon erdekelte en meg nem akarok mindig veszekedni tiszta elme beteg vagyok h mikor fog szolni..aszt mongya h trapolnak hat vakahol kell jacaniuk jo nem allati modon de csak kicsit hangosak
2016. júl. 3. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Lekenyerezném". Vinnék neki a gyerek szüli napi tortájából,

felajánlanám, csak úgy mellesleg: Manci néni, megyek a boltba...hozzak valamit? Ezek az idős emberek sokszor azért morgósak, mert egyedül vannak, betegek, és azt érzik, az egész világ összeesküdött ellenük. Nem szándékosan csinálják (általában). Javaslom a békés megoldást! Gyerekek ha találkoznak vele, jó hangosan, és tisztelettel KÖSZÖNJENEK!

2016. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Le lehwt rakni padlora valami szonyeget, es akkor az ugye zajt is fogja, kevesbe hallatszik a kopogas...
2016. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Legközelebb a gyerekednek kéne kiírnia a kérdést, nem szeretek belekötni de mintha ez már szándékos lenne.
2016. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Odaadnam a Magyar Helyesiras Szabalyait neki azzal, hogy sajnos nekem nem hasznalt, igy tovabbadom.
2016. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Fordíts a gyereked nevelésére valamivel több gondot, mint a helyesírás elsajátítására.
2016. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1 neked koszonom ez egy jo otlet ez a tortas megoldas😊a tobbi valaszolonak meg aszt uzzenem hogy van szonyegunk de attol meg haladszodik a hang a helyes irasert meg elnezest kerek a tanarnoktol tull gyorsan irtam nem a helyes iras a lenyeges hanem a kerdes .
2016. júl. 3. 22:34
 7/13 A kérdező kommentje:
Es eleg sokat foglalkozok veluk jaccok veluk de persze egesznap nem lehetnek egy hang nelkul.
2016. júl. 3. 22:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld meg lassabban a kérdés kiírását. Bár az helyesírás-ügyben még senkinek nem használt ezen a világon.


Amúgy a csak kicsit hangosak résznél felröhögtem. Feltételezem, három ordítozó, ajtócsapkodó gyereked van, ami csak neked nem tűnik fel, rajtad kívül mindenki tisztában van a ténnyel.

2016. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem 3 hanem 2 es nem ajto csapkodosak hanem eleven gyerekek akik kicsit hangosabbak mint az attlag gyerekek szeretnek hangoskodni de nem egesznaposan es probalom is ugy nevelni oket hogy tanuljak meg mikor van jatek ido.
2016. júl. 3. 23:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a gyerekeidtől zeng a ház. Hát ez egy ilyen biznisz, akkor fogadd el, hogy lesznek, akik megszólítanak majd miatta.
2016. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!