Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokat beszélgettek a munkahely...

Sokat beszélgettek a munkahelyen a munkatársakkal?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Rendszeresen, mert addig is elvagyunk. Sajnos van pár olyan egyén viszont akik fent hordják az orruk, vagy éppen bunkó módon viselkednek...na ezekkel nem beszélek mert nincs mit.
2017. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mostani munkahelyemre kimondottan nehezen illeszkedek be, keveset beszélgetek a többiekkel. Nem azért, mintha olyan nagy bajom lenne velük vagy nem lennének szimpatikusak, igazából nem is értem az okát. van egy mellékállásom, ott pl. többet beszélgetek másokkal, közvetlenebb vagyok. A korábbi munkahelyeimen is beszélgettem azzal, aki szimpatikus volt, mással meg nem erőltettem a dolgot. Alapvetően introvertált vagyok, eleve nem beszélek sokat társaságban.
2017. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, mert unalmasak... semmi érdekes témájuk nincs.

Ki mit főzőtt tegnap, ma mit fog, holnap. Mit kívánnak..

Mit csinált a pasijuk előző nap, stb

Ennyiről tudnak beszélni. Ja, és nem gyárban dolgozok.

2017. okt. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kerülöm őket, ha lehet, nem az én világom egyik sem. Az egyikük ráadásul egy áskálódó gusztustalan féreg, na őhozzá a jóreggelten kívül egy szót sem szólok
2017. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, kerülöm őket. Fölös a "Milyen volt a hétvégéd?" kezdetű, semmitmondó csacsogások.
2017. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mert alapvetően főleg csak állomáson és forgalmiban találkozunk, illetve váltásnál esetleg gépen.
2017. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de nagyon érdekes amiket olvasok. Mindig azt hittem, hogy amikor nem beszéltem mindig mindenkivel a munkahelyeimen, az baj, vagy esetleg az én hibám. Aztán persze rájöttem, hogy nem feltétlenül, mert egyes emberekkel meg tök jól elvoltam. Én pl. a mostani diákmunka helyemen érzem azt, hogy nem az én világom a társaság, de azért elvagyok. Mindenesetre megnyugató azt olvasni, hogy mások is így éreznek :D
2017. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!