Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy másik munkakör...

Szerintetek egy másik munkakörben, munkahelyen boldogabb lennék?

Figyelt kérdés
Ügyintéző vagyok egy termelő cégnél. A feladataim nagy rédzéhez szükség van mások közreműködéséhez, minden attól függ, hogy a fizikai dolgozók mit végeznek el és mit nem. Sok feladatom azért nincs rendben, mert nincs fizikai dolgozó, aki elvégezze a feladatot, illetve nincs kijelölve semki a feladat elvégzésére. Ráadásul egyre kevésbé szigorúak a főnökök a fizikai dolgozókkal. Lassan úgy érzem semmi értelme a munkámnak így, felesleges vagyok és a munkám is. Introvertált vagyok és 5 éve ugxanazokst a köröket futom folyamatosan. Gyakran már nincs kedvem nekiállni a feladatnak sem már, kuncsorogni folyton segítségért. Munkahelyváltáson gondolkozom. Talán egy olyan munkahelyen, ahol nem vagyok ennyire ráutalva mások segítségére boldogabbá tenne? Szerintetek természetes, hogy motiválatlanná váltam, hogy utálok már dolgozni menni? Pedig szerettem a munkám...
2017. okt. 23. 12:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, néhány helyen félrepötyögtem. Okos telefonról írtam a kérdést.
2017. okt. 23. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg, mi a vegzettseged, es mit fizet ez a munka. Mert ha nincs kulonosebben vegzettseged, itt pedig viszonylag jol fizetnek, akkor maradj ott. A kreativitasodat meg eld ki mashol, peldaul muveszkedj, zenelj, vagy csinalj valami mast hobbinak.

Csak mert nagyon sokan orulnenek ha ilyen munkajuk is lenne.

2017. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nettó 140.000 ft + cafeteria, de a probléma az, hogy maximalista vagyok és nagyon sokat stresszelek rajta, hogy a feladataim nincsenek rendben. Sokszor az idegösszeomlás széléig idegelem magam.
2017. okt. 23. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék más típusú munkára váltani, de csak úgy, hogy máshol is legyen meg az a fizetés, ami most megvan. A megélhetésed alá ne menj.

Most én is munkahelyet akarok váltani, mással akarok foglalkozni, és nem is érzem jól magam a cégnél, szóval én elkezdtem keresgélni. Nem akarom megvárni, míg gyomorgörccsel ébredek reggel, és kifelé mosolygok, miközben belül szarul vagyok. Meg tudom csinálni, volt már példa rá, de nem éri meg.

2017. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen munkakörben dolgozol ésmiért akarsz váltani? Nem vagyok annyira képben még. 140.000 ft nettó fizetés mennyire reális adminisztrációs munkakörben?
2017. okt. 23. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Öt év gyakorlattal változtathatsz munkahelyet. Szerintem neked a céggel van bajod, vagyis annak a vezetésével. Próbálj hasonló profilú olajozottabban működő céget keresni, ahol szigorúbbak az elvárások. Én személy szerint nagyon multiellenes vagyok, de az esetedben a jól lehatárolt felelősségkör beválhat.
2017. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!