Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felszámolás alatt áll a...

Ha felszámolás alatt áll a cég azt a vezetőség köteles közölni az alkalmazottakkal?

Figyelt kérdés

Kaptam egy füles hogy nézzem már meg az egyik publikus céginfós oldalt mert a cég ahol melózok az felszámolás alatt áll. Megnéztem és tényleg státusz felszámolás alatt, felszámolás oka: közig határozat (vagyis vagy NAV vagy bíróság kezdeményezte a felszámolást) felszámolás kezdete 10.01.

????


Megkérdeztem a céginfót hogy hogy lehet-e tévedés és azt mondták hogy mivel ez cégbírósági és NAV adatokon alapszik így tévedés kizárva. Ha ott az van akkor az úgy van.


Most ilyenkor mi van? Mi itt melózunk és voltaképp nem is létezik a cég?

Nem kéne a cégvezteésnek tán odaböfögni valamit a melósok irányába?


2017. okt. 25. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem köteles közölni csak a felmondaskor - de egy felszámolás évekig is elhuzodhat
2017. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk csak annyit mostanában az utóbbi pár hétben 5en távoztak (maguktól) és nem értettem miért ennyien egyszerre.

Már értem.

2017. okt. 25. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkaügyis napi kamu kérdés.
2017. okt. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 "Hannover96" ***** válasza:
Így van, itt minden kamu... te magad is az vagy! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2017. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!