Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha már 1 nap után...

Mit tegyek ha már 1 nap után utálom a munkám?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy jobb lesz? De szerintem pont hogy az elején kéne lazábbnak lennie, hogy ne fusson világgá az ember nem?

#társaság #rossz vezetőség
2017. jan. 4. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Frontos, depis, téli időben mindenki utál minden munkát. Adj neki még időt, mégpedig hónap mértékegységben. Ha 3 hónap után se oké, akkor menekülj.
2017. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a próbaidő?
2017. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3 hónap. Fizikai munka, a munkatársaim nagyon kirekesztően néztek rám, a csoportvezető pedig úgy kezel, mintha mindent tudnom kellett volna...
2017. jan. 4. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ne futamodj meg! Adj a dolognak időt! Sajnos sok munkahelyen rosszul indítanak a "kedves" kollégák az újakkal...

Azt hiszik nekik vették fel őket, hogy lábtörlőnek használhassák vagy szívathassák.

2017. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem adj egy kis időt a cégnek, de azért közben járj nyitott szemmel, nézd az állásajánlatokat, és ha valami szimpatikus, add be a jelentkezésedet.
2017. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hol dolgozol?
2017. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én kifogtam pár szar helyet 2016-ban.. Ilyesmiket főleg, ahol így kezeltek.


Viszont legalább az első tetves nap tudtak jó pofát vágni, így még a legszarabbaknál is jó volt az első nap. :D

Na nem mondom, hogy a 3. nap pl már nem voltam ideg annál, de az első napon nem volt ilyen.


Egyetlen napból viszont ne vegyél semmit biztosra, simán érhet meglepetés. Lehet van pár hangulatember ott, nagy volt a pörgés-kevés az ember, és azok is túlhajszoltak, bármi.

Majd meglátod milyen hamar, adj neki esélyt még azért.


(Én is hagytam már ott 4 nap után helyet.)

Én azt mondom: amíg nem megy az idegeid, egészséged rovására, addig el lehet tűrni. Én már tiszta roncs voltam, még ennél a 4 naposnál is, de itt túlóra is volt folyton meg pár szemét húzás, lekezelés, és a 4. napon már 100%-is biztosan tudtam, hogy nem szeretném ezt.

Fontos, hogy jó közérzeted legyen oda, ahova bejársz.

2017. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!