Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan hivatásban el tudnád...

Olyan hivatásban el tudnád képzelni magad, mint egy "ügynök"?

Figyelt kérdés

Bármilyen, hasonlóan, mint FBI, vagy központi hírszerzés Interpol, stb.

Vagy valamilyen titkos szervezet ami valamiért dolgozik, általános feladatként rejteget valamit, titokban tart, őrködik fölötte, óvja a biztonságát, vagy óvja az emberiség biztonságát, vagy valamin fáradozik az emberiségért.

Ilyesmiben gondolkodjatok.


Illetve, az hogy el tudnád.e képzelni magad, az nem is számít annyira. ha benne lennél ebben a szituációban, az lennél, szerinted hogy éreznéd magad? Hogy menne?

Belegondolva, hogy a hétköznapokról le kellene mondanod ezzel gyakorlatilag.



2017. okt. 28. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Porszívó ügynök.
2017. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra születtem!
2017. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így is lemondok a hétköznapjaimról, pedig csak egy betanított munkás vagyok és még szarul is keresek.


Ez legalább érdekes lenne, bele tehetné magát az ember, és a pénz se olyan utolsó gondolom.

2017. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

kb leírtad milyen lehet egy díler élete.

titkos egyén,aki a pénzért dolgozik.

rejtegeti különböző helyeken a cuccot,mert bejelentett lakáson nem tarthatja.

vagy a marcsi kertészetet kell eldugnia,álcáznia hogy a hőkamerás helikopterek,járőrök ne tudják kiszúrni.

őrzi,óvja.

2017. okt. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én beleroppannék, ha mindent magamban kellene tartanom. Most is kb. mindent elmesélek a páromnak minimum, ha hazaértem munkából. Ráadásul túl sok felelősségnek érezném.
2017. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!