Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lehetőségem van ha a...

Milyen lehetőségem van ha a munkám miatt lettem beteg?

Figyelt kérdés
A munkám miatt beteg lettem és az üzemorvos alkalmatlannak nyílvánított. A cég felajánlott egy másik munkát kevesebb fizetésért. Csinálhatnak ilyet? Ha nem fogadom el akkor nekem kell felmondani, mert ők nem akarnak nekem felmondani, hogy ne kelljen végkielégítést fizetni. Megtehetik, hogy ebben az esetben nem fizetnek végkielégítést? Ha nem az ém hibámból kell másik munkakörben dolgoznom, fizethetnek nekem kevesebb fizetést? Mi a helyzet ilyenkor? Milyen jogszabályok vonatkoznak ilyen esetekre?

2017. jún. 5. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy hatarozatlan v hatarozott a munkaviszonyod

A googlen munkaltato, munkavallaloi felmondasokra, vegkielegitesre keress

2017. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Határozatlan idejű a szerződésem
2017. jún. 5. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor szerintem nincs is vegkoelegites.ha o mond fel neked, ha te, akkor sincs
2017. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, utolsó, van végkielégítés határozatlan idejű szerződés esetén.


Kérdező! Azt javaslom, keress fel egy munkajogi ügyekben jártas jogászt, mert egy csomó részlet ismeretében lehet pontos tanácsot adni.

2017. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szakszervezeti tag vagy-e? Azok biztos tudják. Ez elég komolynak hangzik,feltétlen járj utána. Ne érd be egy Jóskapista szerinti véleménnyel.
2017. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ügyvéd nélkül semmit ne csinálj!
2017. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!