Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy juthat el valaki a 4...

Hogy juthat el valaki a 4 hónapos fizetési elmaradáshoz egy munkahelyen folyamatos mukavégzés mellett? Miért maradt addig ott?

Figyelt kérdés

Folyó munkaügyi perről van szó aminek nem a jogi oldala érdekel, hanem az emberi.

Szóval melós beperli a munkáltatóját hogy 4 hónapja egy petákot nem kapott fizetésként. 4 hónapja!!

De ezt a 4 hónapot végigmelózta ott …. nem értem komoylan nem.

Mit gondol mire vár az a melós aki 4 hónapja egy petákot se kap??? Mire vár a csodára?

Miért jár be nap mint nap és miért melózik? Miért nem hagyta ott mondjuk 1-2 hét fizetési csúszás után?

Hogy jöhetett össze ennyi idő úgy hogy végigmelózta?

Hát bakker ha nekem hó 10-én nincs a számlámon a fizetésen egye fene egy-két napot várok, na jó ha nagyon jó indokot mond a cég a csúszásra tán 1 hetet is várok-egye fene.


Na de 4 hónapot????? és még bejárok mellette melózni miközben 4 hónapja semmit se kaptam?


2017. nov. 5. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom, hitegették, ő meg bízott. Amúgy nem teljesen hülye, aki ledolgozik 4 hónapot ingyen legális szerződéssel, mert simán perelheti a munkahelyét és akkor igenis meg fogja kapni a 4 havi bérét + a kamatokat is. És ilyen esetben felmondhat azonnali hatállyal és olyankor jár neki a felmentési időre járó távolléti díj és a végkielégítés is! Szóval a végén még több pénzt kap kézhez, mint ha rendesen kifizették volna minden hónapban. :)
2017. nov. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Munkaügyis trollunk formában.
2017. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!